2726

⚘💖 بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ 💖⚘

تا ۱۴ روز  تاپیک سفره صلوات داشتیم به قصد حاجت روایی، هر روز ۱۰۰۰ صلوات برای یکی از چهارده معصوم📿

باید در پایان این چهارده روز، ۱۴۰۰۰ صلوات ختم میشد اماااا به یمن دل های پاک شما ۲۰۰۵۰۰ گل صلوات دست جمعی ختم کردید 🙏😢😍🍬🍬

⚘⚘⚘ ۱۸۰۷ گل صلوات هدیه به حضرت رسول اکرم (ص) ⚘۲۲۰۰ گل صلوات هدیه به حضرت امیرالمومنین (ع)⚘ ۸۸۳۲ گل صلوات هدیه به بانو دوعالم حضرت زهرا (س)⚘ ۶۰۵۸ گل صلوات هدیه به حضرت امام حسن مجتبی (ع)⚘ ۴۳۰۰ گل صلوات هدیه به سید و سالار شهدا امام حسین (ع)⚘ ۸۵۱۴ گل صلوات هدیه به سیدالساجدین امام سجاد (ع)⚘۸۹۰۱ گل صلوات هدیه به حضرت باقرالعلوم امام محمدباقر (ع) ⚘ ۹۵۲۰ گل صلوات هدیه به امام جعفر صادق (ع) ⚘ ۹۲۵۰ گل صلوات هدیه به باب الحوایج امام موسی کاظم (ع) ⚘ ۳۳۱۴۰ گل صلوات هدیه به امام غریب حضرت امام رضا (ع) ⚘۲۵۵۷۰ گل صلوات هدیه به حضرت باب الحوائج امام جواد (ع)⚘ ۱۵۸۰۰ گل صلوات هدیه به حضرت امام هادی(ع) ⚘ ۱۹۱۶۲ گل صلوات هدیه به حضرت امام حسن عسکری (ع) ⚘ ۴۷۴۴۶ گل صلوات هدیه به حضرت صاحب الزمان مهدی موعود (عج) ⚘⚘⚘

🍬🍬🍬🍬🍬🍬🍬🍬🍬🍬🍬🍬🍬🍬🍬🍬🍬

از ته ته دلم از خدای بزرگ و بخشنده برای تک تک تون آرزوی حاجت روایی دارم به حق چهارده معصوم انشالله به بهترین شکل حوائج تون رو بگیرید 🙏😍🎂🎂🎂🎂

شدیدا التماس دعا دارم ازتون 💔😍🍬

🎈🎈😍😍بیاید کامنت بزارید به نیت حاجت روایی تون براتون صلوات بفرستم و لایک کنم 😍😍🎈🎈⚘⚘⚘

الهی به امید خودت

۵۰۰ تا برا حاجتروایی و ارامش دلم

التماس دعا خانوما😍😭💛

اگه میشه نفری ی صلوات واسم بفرستین💛

هرچی خدا بخواد...خدا که بد نمیخواد💛متاهل💍در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم...لطف انچه تو اندیشی،حکم انچه تو فرمایی🙌🏻🌊«لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ»؛یه صلوات مهمونمم میکنید🙏🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
@mehraboon99     @سواره     @آناعشق     @am775   ...

ممنونم مهربونم 😍 انشاءالله حاجتتون روا بشه 🌺 

الهی خیر ببینی گلم 🌻 

صلوات برای حاجت دلت 

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ💖🌹

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فرجهم💖🌹

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ💖

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖

لطفا برای مادر شدن @الناخانووووووم   @مامان_آینده_هستم   @sar_be_hava   @ملکه__یخی    @عشقم_محمد    دعا کن گلم

انشاالله انشاالله خدا دلت شاد کنه 🌷 

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖

دلم برای صدا زدنت تنگ بود عزیزم

مرسی 

۱۴ تا 

ما آدمهایی غریبی هستیم....پس ندیده یکدیگر رو دوست بداریم ، عشق بورزیم و به یکدیگر کمک کنیم  ، عشق ورزیدن هزینه ای ندارد و در عوض بسیار پرسود است شاید دلی  شاد و شد و دعایی کرد و ...بر جمال زیبای مولایم مهدی 😍عج😍 صلوات .......شکرگزار باشیم ....و لبخند بزنیم....روزهای خوب در راه هستند انشاءالله و قطعا بعد از سختی آسانی است .😊😊شمایی که داری امضا منو میخونی انشاءالله به حاجتت برسی برای حاجت من صلوات بفرست 🥰🥰😍😍😍

لطفا برای حاجت دل @پفسه   @گلزعفرونی   @بانوی_اعظم   @بانورهایی97   @همتا69  

الهی خیر ببینی گلم 🌻 

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فرجهم💖🌹

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ💖

2706