2726
عنوان

خوابم تعبیرش چیه ؟

151 بازدید | 25 پست

خواب دیدم با دوتا مار بزرگ‌درگیر شدم یکی سیاه بود یکی سورمه ای براق خیلی درگیر بودیم ولم نمیکردن من همش گریه میکردم آخر دست یکیشون رفت توی دهنم و از .... اومد بیرون ولی‌مرده بود و زبونش اومده بود بیرون اون یکی هم ولم کرد رفت و در تمام این مدت من زار زار گریه میکردم

خیلی خواب عجیبی بود

الانم‌خیلی بد با همسرم دعوام شد

به نظرتون تعبیرش چیه ؟

خدایا یه جوری بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن , صلوات، آمین🙏🏻        روزای خوبی در پیشه 😍 به همه ی آرزوهام میرسم ❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دشمن داری که به مرور زمان یکیشون از بین میرن اون یکی هم اخلاقش بد هست ولی دیگه باهات کاری نداره یه درگیری خیلی شدید هم با دشمنات اتفاق میفته 

چرا تو امضاها تهدید میکنید 😬چقدر خشونت چقدر گزارش 😆    لایک می کنید حرفم بزنید الکی نیام تو صفحه اعلانات 😁کاربری دوم 😔😔 اومدیم ثواب کنیم کباب شدیم ان شاءالله تو گلوشون گیر کنیم 🤣🤣🤣 خب دیگه چرا زل زدی تو امضای من به چی نگاه میکنی اینجا خانواده نشسته 🤣🤣 joke                            مسیح : نان بدن من است ، شراب خون من است .                    کسی که داره سس مایونز میخوره : 🤢 say sike now              گرفتی نکته رو بکوب لایکو ✌✌✌😅😅                                اگر کوبیدی یه ساعت بزارید تو یخچال تا استراحت کنه نانازا 😁
2728
به نظرم تعبیرش همین دعوایی بود ک کردی .من مامانم هروقت خواب مار میبینه دعوا میشه . خودم هم سه روز پی ...

اخه مارها یکی مرد یکی رفت

ان شالله که شوهرمه یا بمیره یا بره دست از سرم برداره 

گریه هم تو خواب خوبه نه ؟

خدایا یه جوری بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن , صلوات، آمین🙏🏻        روزای خوبی در پیشه 😍 به همه ی آرزوهام میرسم ❤️

بستگی داره ساعت چند خواب دیدی .چن ساعت از وقت غذات گذشته.مثلا خواب تا ساعت دو سه نصف شب تعبیر نداره چون هنوز آدم غذاش هضم نشده.

پرواز را به خاطر بسپار.پرنده مردنی ست✌️
میگن اگه مارو شکست بدی دشمنت رو هم میتونی شکست بدی بنظرم خوابت خوببود چون یهمارمردش یکی دیگه هم رفت& ...

گریه هم خوبه نه ؟

بستگی داره ساعت چند خواب دیدی .چن ساعت از وقت غذات گذشته.مثلا خواب تا ساعت دو سه نصف شب تعبیر نداره ...

دم صبح بود ساعت ۴ و ۵ 

2706