2733
2734
عنوان

وزن بچه دوسالم آیا طبیعیه؟نگرانم خواهش میکنم بیایین

| مشاهده متن کامل بحث + 420 بازدید | 47 پست

منم دخترم دوسالشه،۱۰ کیلوئه،،بردمش بهداشت گف قدشم کمه،خیلی ناراحتم،غذا خوردنش بدنیست،البته اگه بهش شربت زینک یافروگلوبین بدم،همیشه هم یبوست داره و باید از ملینها براش استفاده کنم،هرغذایی روهم نمیخوره،ولی جنب و جوشش زیاده و ماشاالله خیلی باهوشه،شوهر منم  میگه قدو وزنش مهم نیس مهم هوشه بچه اس،ولی من نگرانم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم دخترم دوسالشه،۱۰ کیلوئه،،بردمش بهداشت گف قدشم کمه،خیلی ناراحتم،غذا خوردنش بدنیست،البته اگه بهش ش ...

درکت میکنم خیلی 

کاش بی خیال میشدیم این استرس هم به ضرر خودمونه هم بچه هامون

2738
باز خوبه بچه هاتون را بهداشت می برین من که از ۱۸ ماهگی نبردم الانم دو سال و نیمشه  بهداشتمون ...

منم نبرده بودم از بس همه رو اعصابم بودن گفتن لاغر شده امروز بردم خوب میکنی نبر منم نباید میبردم هم خطر داشت هم اعصاب خردی

اکثر صبح ها بهش تخم مرغ میدم بهش مرغ  هم مبدم برنج دوست نداره اصلا گوشت هم نمیخوره اما تو غذا م ...

دختر من پنج سالشه ۱۵ کیلو.تا دلت بخواد دکتر بردم و انواع آزمایشات رو داده آخرین بار دکترش گف اصلا نگران نباش چون هم خودم هم شوهرم ظریف هستیم.وزن تولدش ۳۵۰۰بود

منم دخترم دوسالشه،۱۰ کیلوئه،،بردمش بهداشت گف قدشم کمه،خیلی ناراحتم،غذا خوردنش بدنیست،البته اگه بهش ش ...

واسه یبوست چی بهش میدید؟

شنیدم دعای نی نی سایتی ها خیلی زود میگیره. خدایا یه مشکل و گره خیلی بزرگ تو زندگیمه برطرفش کن دوستان گلم التماس دعا دارم. هرکی دعا کرد برام بهم بگه براش صلوات بفرستم 

دختر من ۴ سال و ۴ ماهشه ۱۵ کیلوئه 😐😫

صلح طَلَب ، اما جَنگ بَلَد😎💖 دوستان اگه اطلاعاتی راجع به شرایط وام مسکن میخواید بدونید اینجا نوشتم، امیدوارم به دردتون بخوره، به امید صاحبخونه شدن تمام هموطنانم🙏💖
2706