2737
2734

بنظرتون طلا پایین یا میره بالا 30 تومن دارم قرار برج 8 هم بابام 14 تومن بهم بده   میخام تو بانک نزارم که ارزشش بیاد پایین بنظرتون طلا بگیرم  خوبه !؟ و یا اینکه چی پیشنهاد میکنید 

خدایا دلم میخاد ببرمت بستنی فروشی دو تا آب هویج بستنی بخرم یکی به افتخار تو یکی به افتخار خودم اما نمیشه دوتا میخرم میخورم  به افتخار خودم خودت    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
گرونتر میشه تا قبل از انتخابات ایران و امریکا

کی انتخاباته

خدایا دلم میخاد ببرمت بستنی فروشی دو تا آب هویج بستنی بخرم یکی به افتخار تو یکی به افتخار خودم اما نمیشه دوتا میخرم میخورم  به افتخار خودم خودت    
طلا بخر یا توی بورس آمریکا سرمایه گذاری کن.هر ۱۰۰۰ دلار ماهانه ۵۰ دلار سود داره.

هیچی  از بورس باور کن سر در نمیارم  از طرفی وضعیت بورس هم میگن خرابه

هیچی  از بورس باور کن سر در نمیارم  از طرفی وضعیت بورس هم میگن خرابه

بورس ایران نه،آمریکا 

لازم نیست چیزی بدونی،فقط سرمایه گذاری می کنی.من ۹ ماهه سرمایه گذاری کردم،ماهانه ۵۰ دلار سود میگیرم.ارزش پولم هم حفظ شده چون با دلار خرید کردم.

اون موقعه همه اینجا امده بود میگفتن میرن طلافروشی طلا ارزون میشه بعد پدر یکیم طلافروش بود گفت بابای منم نمیدونه طلا ارزون میشه یا گرون😑من تحلیل کردم میگفتم طلا گرون میشه کسی گوش نکرد.اره طلا از این گرونترم میشه اینها همه تحلیل داره