2737
2734
عنوان

برم تجربی یانه اگه نه چه رشته ای رو پیشنهاد می کنید (بازار کار خوب)

| مشاهده متن کامل بحث + 501 بازدید | 54 پست

آخه انسانیم بری خیلی دست و بالت باز نیست برا انتخاب رشته ای که واقعا توش کار و پول باشه 

ولی تجربی پر از رشته هایی که توش پول و شغل و موقعیت و درامده برا خارج از کشور رفتن مدرکت خیلی خوبه 

ولی فک کن فقه و حقوقم خوندی ولی مدرکت خارج از کشور چه ارزشی داره ؟؟؟؟

ولی تجربی پرستاریشم ارزشمنده همه جا 

تا حالا دقت کردین شاید باد معده روح غذاییه که میخوریم ؟!!!    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چرا الکی میگی

کجاش الکیه  از معدلش معلومه که درسش خیلی خوبه 

اصلا رو چه حسابی دارین میگین حرفم الکیه 🤨

مراقبه افکارت باش  که فردای تو را میسازن 🌹🌹 مثبت فکر کن  تا مثبت جذب کنی     از الان تمرین کن افکارت رو مدیریت کنی   
خو تقصیر خودته دیگه تو سایت زنونه یه گوشه بشین فقط نگاه کن دیگه زبون درازی می‌کنی حتما😐 اجیت چرا تع ...

خونوادگی زیاد حرف میزنیم‌ 😐😐🤣

نه بابا یه خانومی گیر داد به یه خانوم دیگه که چرا داری برا این ریپلای میزنی حالا تو فک کن خانومه هم سن مامانم بود 😐 منم رفتم از اون خانومه دفاع کردم برام گزارش زدن

وجدانن چیزی بهش نگفتماااا ولی گزارشو همه زدن 😐🤣😁😁

کاربر پسر ‼‼ از یک دی نه پست نه تاپیک 😐👊 امشب شکستم .... 🖤💔 نمیتوتم درخواست قبول کنم شرمنده ام ....

من الان دهممم رشته معماری 

تو شاخه فنی حرفه 

ببین واسه نظری ک باید بخونی 

واسه فنی و حرفه ایی هم باید بخونی هم کار انجام بدی هم...

اما کار دانش از اینا یکم اسون تره

تجربی  اینا بدرد نمیخوره 

چون قبول نمیشی

2738
کجاش الکیه  از معدلش معلومه که درسش خیلی خوبه   اصلا رو چه حسابی دارین میگین حرفم ال ...

من شوهرم معلمه برادرمم معلمه تو دوره ی راهنمایی کیلو کیلو نمره میدن اصلا معدلش بستگی به سطح  مدرسه ایم که توش درس خونده داره اصلا معدل نمیتونه تعیین کنه صد در صد تو متوسطه ی دوم و از همه سخت تر کنکور میتونه عملکرد خوبی داشته باشه 

ولی اگه خوب کنکور بده که حسابی نونش تو روغنه

تا حالا دقت کردین شاید باد معده روح غذاییه که میخوریم ؟!!!    
کجاش الکیه  از معدلش معلومه که درسش خیلی خوبه   اصلا رو چه حسابی دارین میگین حرفم ال ...

چون راهنمایی اسونه همه 20 میشن 

اما واسه دبیرستان سخته معدلش میرسه ب 14 اینا 

بعدش از روی اینکه خودم تجربه کردم

شما فقط از روی معدل نظر میدید

من شوهرم معلمه برادرمم معلمه تو دوره ی راهنمایی کیلو کیلو نمره میدن اصلا معدلش بستگی به سطح  مد ...

دقیقا اگه ب معدل یود الان همه پزشک و ... بودن     بعدشم درس های نهم از دروس تجربی خیلی آسون تره

2706