2726

عزیزای دلم، من باردارم و میخوام شروع کنم به خرید سیسمونی دوس دارم از هرچیزی بهترینش رو  بخرم. مادرم میگه سیسمونی رسمه باید ما بخریم و از لحاظ مالی خیلی ضعیف هستن و مطمئنم باید با کلی قرض و بدهکاری اینکارو انجام بدن. این درحالیه ک همسرم وضع مالیش عالیه و کاملاً دوست داره که خودمون برای بچه سیسمونی بخریم. نمیدونم چجوری مامان بابامو راضی کنم که ناراحت نشن. 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

بگو ما نمیخوایم چیزای زیادی بخریم..فقط ضروری ها .. خوشمون نمیاد شلوغ بشه..به جاش برام کاد. بخرید..مثلا یه پلاک طلا برای بچه

ای دوست مرا دعا کن شاید نزدیکتر از من به  خدا ایستاده ای  

من که خودم سیمونی نمیخوام اما مامانم میگه پولش رو میدم خواستی بخر نخواستی پولش بمونه دستت هرکاری خواستی بکن

شماهم به مامانت بگو یه مبلغی بده بهت خرید کن 

هرچه هستم خدایم داند...
من که خودم سیمونی نمیخوام اما مامانم میگه پولش رو میدم خواستی بخر نخواستی پولش بمونه دستت هرکاری خوا ...

اخه من دلم نمیاد اونا هیچی ندارن اون مبلغی که اونا بمن بدن اخه بدردم نمیخوره 

اخه من دلم نمیاد اونا هیچی ندارن اون مبلغی که اونا بمن بدن اخه بدردم نمیخوره 

میدونم کم میدن اما دل اونا هم نمیشکنه حالا خودتم میزاری روش خرید میکنی دیگه

هرچه هستم خدایم داند...

درستش هم اينه كه پدر و مادر براي بچه بخرن نه مادربزرگ و پدربزرك

مباركه 

و به مادر پدرت بگو كادو يه طلا يادگاري براي بچه بخرن و بگو كه همسرت اصلا راضي نيست و خودش ميخواد خريد كنه

اميدوارم به سلامتي و به موقع با دل خوش بغلش كني

2706