2726

سلام دوستان. حدودا دوهفته پیش روز ۱۹ قاعدگی نزدیکی داشتیم. معمولا ۵ تا ۶ روز هرماه زودتر پری میشم‌. امروز موعدمه ولی خبری نشد اصلا هم سابقه عقب زدن ندارم. سه روز پیش بیبی گذاشتم منفی بود. علائم پریودی هم همون ۵ روز پیش داشتم کمردرد و دل درد شدید اما الان دیگه خبری از درد نیست. سینه درد هم همیشه داشتم.ترشحاتمم سفید و شیری گاهی ولی کمه زیاد نیست. بنظرتون احتمال بارداریم هست؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره

🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️                                           😎😎
2728
حتما میزنم. خیلی کم طاقتم. بنظرتون باز چه علائمی هست که میتونم بفهمم باردار هستم یا نه

منکه خودم باردار نیستم و خیلی دوست دارم زودتر باردار بشم

ولی میگن درد سینه ها و ترشح و حالت تهوع و سرگیجه و خواب آلودگی علائم بارداریه

ان شاالله ک بارداری عزیزم

بی بی چک زدی خبرمون کن

عزیزم منم امروز موعدمه هنوز که پریود نشدم، امروز خیلی راه رفتم فقط یه لکه خون خیلی نازک دیدم نمیدونم دارم میشم یا از راه رفتن زیاد بود، هیچ علائمی هم ندارم. منتظرم ببینم چی میشه

ممنون میشم برا شادی روح داداش عزیزم صلوات بفرستید  
منکه خودم باردار نیستم و خیلی دوست دارم زودتر باردار بشم ولی میگن درد سینه ها و ترشح و حالت تهوع و ...

حتما میگم اینجا. انشالله به زودی زود خبر بارداریتو میدی عزیزم. والا من ترشح کم و بیش دارم سینمم درد میکنه کار سنگین میکنم کمردرد عجیبم میگیرم خواب آلودم هستم🤣