2737
2734

سلام بچه ها

به نظرتون نواقص جسمی مثل سوختگی ها .بیماری پوستی...و .... بادی قبل ازدواج به طرف گفته بشه؟؟؟ یا عنوان نشه.نظر شما چیه؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

آره

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم

عزیزم همه بی عیب نیستن؛کسی که طرف مقابل رو واقعا بخواد اون نواقص ها براش زیباترین هست.

به نظرمن گفتن ی نگفتنش مهم نیست توی زندگی تاثیری تداره

خدای خوب و مهربونم می دونم این روزهای سخت هم می گذره؛ ولی توی این روزها تو تنهام نزار❤🙏من کنکور۱۴۰۰رو به بهترین شکل ممکن می دم؛من مطمعنم ک موفق می شم💪🧠💗من مطعنم که با پسری پولدار خوشگل پاک سالم خوشتیپ کارمند ازدواج می کنم💏💗خدایا برای تو براورده کردن آرزوهام چیزی نیست پس برآوردشون کن💞🤲🙏
2738

من خودم ازدواج کردم و خوشبختانه مشکل اینچنینی نداشتم .ولی چند روز پیش یه تاپیک بود که یه سری میگفتن دلیل نداره به مثلا به همسر گفته بشه قبل ازدواج.برام جالب بود این عقاید.ایا ما خانومها حاضریم مثلا باکسی که بیماری پوستی داره و در ظاهر مشخص نیست ازدواج کنیم؟؟؟ 

حتما گفته بشه بعد عقد اگه طرف ببینه میتونه راحت طلاق بده چون همچین عقدی باطله

موافقم..موندم چرا بعضیا فکر میکنن که نباید گفته بشه.حالا چه مرد چه زن..باید عنوان بشه این قضیه

2706