2737
2734
عنوان

اگه پدرتون بهتون.....

303 بازدید | 11 پست

حرفای خیلی زشت بزنه تحقیرتون کنه میتونید ببخشیدش؟

حرفای بابام یادم نمیره هرچند بعدش خیلی محبت کرد اصلا نمیتونم هیچ وقت فراموش کنم اون حرفارو دیگه جای پدر نمیبینمش

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖

خدا منو ببخشه چقد اذیتش کردم تو دوران‌جاهلیم😞

آدما به دو دلیل وارد زندگیت میشن✋.یا میشن درس زندگیت..یا میشن خود زندگیت...خدایا هزاران بارشکرت که اونایی که اومدن تو زندگیم و رفتن همشون درس بودن و اینو بهم ثابت کردی .و الانم خود زندگیمو بهم دادی 💑💖B&S💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نه منم یادم‌نمیره

کاربر 1396/10 😊 ملیکای سابق هسدمم 🙂بخاطر فامیلیم کاربریمو حذف کردم شناسایی نشم☺۹۹/۹/۹به همه آرزوهام رسیدم از کوچیک تا بزرگ😍 مرسی خدای مهربونم😍مرسی از کائنات و انرژی مثبت😍😍 ایمان دارم به زمان آرزوهام چون مینویسم امید دارم تلاش میکنم 😍🙂 ای دورترین عشق من یه عابرم دوباره من تو جاده دلت مسافرم❤صدام بزن بشین کنار من بگو من بدون تو کجا برم؟🥲

من ناراحت میشم اما یادم میره خوب اونم پدر دیگه عصبانی بود

چـادرِ مـن نـه بـرای نشـان دادن فقـر در سریـال هـای کشـورم است … نـه لبـاس متهمـان ِ دادگـاه و زنـدان هـا … چـادر مـن تـاج بنـدگـی مـن است … سنـد زهـرایی بـودنـم را امضــا میکنـد …!
من هیچوقت پدرم دوست نداشتم هیچوقت 

من دلم خیلی ازش شکست خیلی فقط تحمل میکنم این یه سال بگدره تا حد امکانم نمیخوام برگردم پیششون

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖
2738

پدر...  مادر... 

واقعا بعضی ها انگار فقط بچه دار میشن که مدام تو سرش بکوبند و تحقیر کنند... 

بابای منم سر ورشکستگی شوهرم خیلی حرفای زشتی به من زد به شوهرم زد... هر بار بحثی میشه امکان نداره به این ماجرا ربط نده و توهین و تحقیر نکنه. کاش میدونستند چقدر بچه ها افسرده میشن چقدر تو خودشون تنها میشن. من سالهاست درگیر این توهین هام. رفتارای تبعیض آمیز مامانم بدتر از توهین های بابامه. ادم از مادر مهربونی بیشتری انتظار داره تا پدر. 

خدای خوبم سلام. میشه بغلم کنی? خیلی دلم گرفته. از تلاشهای بی ثمر از امیدهایی که به ناامیدی ختم میشه... چقدر تلاش کردم هر بار از خود خودت خواستم کمکم کنی با بچه ام برم کربلا... نشد من با عروسکش رفتم... به نیابت از بچه هایی که نمیدونم کی لایق داشتنشون میشم عمودهای نجف تا کربلا را رفتم... خدایا هر شب با اسباب بازی که تو حرم آقا قمر بنی هاشم بهم دادی میخوابم... خدایا من می ترسم خیلی می ترسم بغلم کن تنهام خیلی نذر کردم اما من ناامید نمیشم من از خاندان کرم ناامید نمیشم من از معدن الرساله ناامید نمیشم ازشون میخوام شفیعم نزد تو باشن... خدایا کمکم کن ناامیدی رو از همه منتظرا بگیر.جز تو کی رو دارم مگه... تو خوب خدایی هستی. خدایی که انما امره اذا اراد شیئا ان یقول له کن فیکون. پس شاکر تو میمانم.در مورد چنین خدایی باید گفت فسبحان الذی بیده ملکوت کل شیء و الیه ترجعون. من از درگاه تو ناامید نمیشوم و گمان ندارم که بر من رحم نکنی:ما هکذا الظن بک...**خدایا هزاران هزارن... هزاران بار ازت ممنونم که دلمو شاد کردی 

نه یادم نمیره

بابام اصلا تو دوران مجردی و این ۷ ساله که ازدواج کردم هیچ وقت ناراحتم نکرده....بجز ی حرفی که دو ماه پیش بهم زد خیلی بهم ریختم بقدری ناراحت شدم که تشنج کردم برای اولین بار.......هنوزم به روش نیاوردم....ولی اصلا یادم نمیره