2726

سلام خوشگلا تا حالا چه جور تولدی برای همسرتون گرفتین که واقعا خوشش اومده و ذوق کرده من ماه دیگه تولد همسرمه میخام دوستاش رو دعوت کنم با خانماشون بنظرتون خوبه یا نه 😥

تو این کرونا هرگزززززز

آدما به دو دلیل وارد زندگیت میشن✋.یا میشن درس زندگیت..یا میشن خود زندگیت...خدایا هزاران بارشکرت که اونایی که اومدن تو زندگیم و رفتن همشون درس بودن و اینو بهم ثابت کردی .و الانم خود زندگیمو بهم دادی 💑💖B&S💖

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این ماجرا بامداد خمار چیه ؟؟؟ تو امضات .. خیلی دیدمش تو نینی سایت 

میشه برام صلوات بفرستید😉؟؟ لایکم کنین منم براتون میفرستم ... الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌸💕🌸🍃🌸🍃
2728
همسر من میگه سورپرایز شدن و کادو دادن  خیلی مردا رو خوشحال نمیکنه اینا برا زنا فانتزیو دوست دا ...

جدی😐😐😐 اخه میخاستن بیان خونمون گفتم حالا که تولدشه کیک و کادوشم با همونا بدم 

خانوادشو وخانوادمودعوت کردم خودش نمیدونست بعد شب که اومد فک میکرد من خونه نیستم خونه‌ی باباش اینام با یه بهونه‌ای داداشش آوردش خونه که برقا رو روشن کردیم و کلی جیغ دست هورااا کردیم شام مرغ فسنجون و چلو گوشت گذاشتم با سوپو دسرو ژله برا میزم ژله،پان اسپانیا ،کیک شربت سه رنگ و کادوها رو گذاشتیم  من کادوم یه تابلو فرش بود که دادم عکس خودش چاپ کردن روش خیلیییی قشنگه انقد زوق کرده بود انقد بوسم کرد بغلم کرد همش میگه بیاد موندنی ترین تولدم شد

_ببینمت🤔+هوم؟_چرا بالشتت خیسه؟؟+شاشیدم روش ولمون کن بابا😪 برا سلامتی تو دلیم دعا کنید برا خودمم دعا کنید زود از شر ویار خلاص شم🤗🤗

دوساله با همسرم آشنا شدم امسال فقط کادو دادم جشن نگرفتم بخاطر کرونا 

ولی پارسال کیک درست کردم و با بادکنک هیدوژنی و با یه کادو وشاخه گل دادم خواهرم ببره تو پارک من و همسزم به بهونه خرید تنقلات رفتیم بیرون بعد گفتم ی لحظه بریم تو این پاررک قدم بزنیم وقتی رفتیم بردمش اونجایی ک خواهرم قرار بود وسایل و تزیین کنه و باشه و سه تا جشن گرفتیم😁😄

شبش هم رفتیم خونه مادرشوهرم جشن داشتن با خاله اش اینا

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢

کلا ذوق نمیکنه😒

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
2706