2726
عنوان

روش لاغری (دیگه خسته شدم)😢

| مشاهده متن کامل بحث + 371 بازدید | 39 پست

من با طب سوزنی و پیاده روی لاغر شدم. الان ک یک سال میگذره ک عوارضی نداشته

هر موقع خواستی بگو برات حمد،  توحید یا آیت الکرسی بخونم💚❤   اینم لینک تاپیک حاجت روایی من https://www.ninisite.com/discussion/topic/6987406/%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d8%ad%d8%a7%d8%ac%d8%aa-%d8%b1%d9%88%d8%a7%db%8c%db%8c

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
قد 166 وزن 90 😢

یا تو این تاپیکای لاغری با کاربران رقابت کن تو لاغری

یا برو دکتر و رژیم بگیر

رک بخوام بگم عزیزم وزنت خیلی زیاده...به فکر لباسای خوشگل باش.....اینکه هر چی بخوای بتونی بپوشی......ی تکون کافیه تا به خودت بیای و بلند شی...ی ساله به هدفت میرسی عزیزم

واقعا روششون چیه؟

طب سوزنی دیگه. میری اونجا نقاط لاغری را واست سوزن میزنن. اگه هم لاغری موضعی بخوای اون جایی ک میخوای را بیشتر سوزن میزنن. بعدم ی جور دستگاه ک با برق کا  میکنه ب دو سه تا از سوزنا وصل میکنه ولی ولتاژش پایینه و خطری نداره. وقتی دستگاه را وصل میکنه همون جا مثل نبض مانند میزنه. این کار ب چربی سوزی کمک میکنه

هر موقع خواستی بگو برات حمد،  توحید یا آیت الکرسی بخونم💚❤   اینم لینک تاپیک حاجت روایی من https://www.ninisite.com/discussion/topic/6987406/%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d8%ad%d8%a7%d8%ac%d8%aa-%d8%b1%d9%88%d8%a7%db%8c%db%8c
یا تو این تاپیکای لاغری با کاربران رقابت کن تو لاغری یا برو دکتر و رژیم بگیر رک بخوام بگم عزیزم وز ...

آره واقعا

خسته شدم کمردرد و پادرد که نگووو

خداااااایا زندگیمو سپردم به خودت❤
چن سال پیش با کمک دکتر تغذیه و البته اراده قوی 20 کیلو کم کردم😢

من 6کیلو اصافه دارم ب دکتر گفتمدفقط چهار کیلو کم میکنم چون از ریخت میفتم حتما ک نباید چند کیلو هم از قدمون کمترربشیم

خیلی بده چاقی....من قرص اعصاب میخورم که چاق شدم....خیلی ناراحتم.چون قدمم بلنده دوست ندارم چاق بشم

آره واقعا سخته

شما چقد اضافه ورن دارید؟

خداااااایا زندگیمو سپردم به خودت❤
2706