2726
عنوان

خانما من رژیمم بیاین بگین امروز خیلی خوردم یا نه

| مشاهده متن کامل بحث + 669 بازدید | 39 پست

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5054494/چالش-پاییزیِ-زندگی-سالم-و-کاهش-وزن-بامدادخمار?

page=1

عزیزم تاپیک بامداد خمارو بخون.فکر نکن درست نخوری لاغر میشی بدنت اولش شاید یکم کم کنه ولی یه هفته بعدش دیگه مقاومت میکنه باید کالری روزانه ات رو براساس وزنت حساب کنی من ۱۶۰۰تا میخورم بر اساس وزنم.کمتر بخوری بدن مقاومت میکنه بیشترم بخوری چاق میشی. 

ببین برنامه مانکن رو گوشیت قبول میکنه. اونم مثل کرفسه.

🌻🐞همیشه یادمان باشد: 🐞🌻          نگفته ها را میتوان گفت...ولی گفته ها رانمیتوان پس گرفت!...چه سنگ رابه کوزه بزنی چه کوزه رابه سنگ ... شکست باکوزه است...!دل ها خیلی زود از حرفها می شکنند! و شک نکن دل شکسته جایگاه خداست.(به گفته خدا)... وای به حال کسی که فقط خدا منتقم قلب شکسته آدم ها از او باشد...                                                                 🍀🌹 💕 مهر بورزیم. زندگی کوتاه است💕🌹🍀

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فک کنم سرخ کرده ماله چاقی 

سیب زمینی چیه؟

یه چیز پرخاصیت بخور.

کلا تو رژیم باید نشاسته رو کم کنی پروتئین و ویتامین ها رو نه.

مثلاً به جای یه سیب زمینی،دو لیوان شیر کم چرب بخور. اینطوری ریزش مو نمی‌گیری و بدنت در دراز مدت کم نمیاره

فرزندان امروز، سربازان امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف، ان‌شاءالله    

اگه در روز پروتئین مصرف نکنی مثل مرغ و تخم مرغو.... لاغر نمیشی. کربوهیدرات باید کم باشه

🌻🐞همیشه یادمان باشد: 🐞🌻          نگفته ها را میتوان گفت...ولی گفته ها رانمیتوان پس گرفت!...چه سنگ رابه کوزه بزنی چه کوزه رابه سنگ ... شکست باکوزه است...!دل ها خیلی زود از حرفها می شکنند! و شک نکن دل شکسته جایگاه خداست.(به گفته خدا)... وای به حال کسی که فقط خدا منتقم قلب شکسته آدم ها از او باشد...                                                                 🍀🌹 💕 مهر بورزیم. زندگی کوتاه است💕🌹🍀
2728
https://www.ninisite.com/discussion/topic/5054494/چالش-پاییزیِ-زندگی-سالم-و-کاهش-وزن-بامدادخمار? ...

بنظرم خودم کم خوردم سیب زمینی خاموش کردم نمیخورم دیگ 

پس چرا همه میگن زیاد خوردی ؟؟؟؟

دو تا ملاق عدسی اندازه ی پیاله ماست خوری چای با کشمش 

نصف نارنگی خیلی کوچیک ربع یدونه سیب ؟

بنظرم خودم کم خوردم سیب زمینی خاموش کردم نمیخورم دیگ  پس چرا همه میگن زیاد خوردی ؟؟؟؟ دو تا م ...

اونا همینطوری میگن من کرفس دارم اینارو واسه خودم حساب کردم میدونم دارم چی میگم.

کربوهیدرات شامل چیع 

همون آدرس تاپیک بامداد خمار رو که گذاشتم برات بزنی کامل همه چی رو توضبح داده.

خیلی زیاد خوردی  من که رژیم نیستم انقدر نمیخورم  درضمن سیب زمینی برا رژیم چاقیه

عزیزم ی پیاله ماست خوری عدسی بدون نون ی لیوان چایی با کشمش نصف نارنگی خ کوچیک ربع یدونه سیب زیاده ؟من قبل رژیم صبحانه کامل با نون غذای شهرک برنج یا نونی بود کلی قند با چای میخوردم  

عزیزم ی پیاله ماست خوری عدسی بدون نون ی لیوان چایی با کشمش نصف نارنگی خ کوچیک ربع یدونه سیب زیاده ؟م ...

اهان پس کلا اینجوری هستی 

خب برا شروع بد نیست ولی حتما پیش دکتر برو 

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈

بگو وزنت چنده بهت بگم باید چقدر کالری مصرف کنی البته خودتم میتومی حساب کنی توی تاپیک بامداد خمار توضیح داده چطوری حساب کنی

از خودم  

خیلی مراقب باش ک رژیمت سنگین نباشه چون از خودت میگیری.خدا نکرده مشکلاتی از قبیل ریزش مو و خراب شدن پوست و مشکل معده اینا نگیری.

ب نظرم ادم توپر باشه بهتره تا این مشکلات

بگو وزنت چنده بهت بگم باید چقدر کالری مصرف کنی البته خودتم میتومی حساب کنی توی تاپیک بامداد خمار توض ...

کرفس دانلود کردم 

فعالیتم متوسط زد ۱۰۲۱ کالری امروز حساب کردم ۱۵۰کالری خوردم چرا میگن زباد خوردی 

کالری سیب زمینی ابپز ۲۲کالری بود 

وزنم هدف زدم از ۷۰بیام به ۶۰ انشالله 

کرفس دانلود کردم  فعالیتم متوسط زد ۱۰۲۱ کالری امروز حساب کردم ۱۵۰کالری خوردم چرا میگن زباد خور ...

عزیزم اگه هفتاد کیلویی کالری روزانه که باید مصرف کنی ۱۳۰۰ هستش کالری سیب زمینی آبپز رو اشتباه حساب کردی.درستشو برات گذاشتم.راستی هر پنج کیلو که کم میکنی باید صد تا کالری از کالری روزانه ات کم کنی.

2706