2726

تا حالا شرکت کردین ؟سوالاشون چطور بوده برای رشته شما ؟

برای مادر شدنم صلوات بفرستین لطفا♥️♥️♥️♥️♥️♥️مامانت قربونت بره زودتر بیا 😍😍😍لطفا برای رو به راه شدن زندگیم وآرامشم صلوات بفرستین 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یکبار معمولا

سالی یکبار واقعا ؟من برای این استخدامی نمیتونم زیاد بخوونم ،اگر سال دیگه داره که خیلی خوبه

برای مادر شدنم صلوات بفرستین لطفا♥️♥️♥️♥️♥️♥️مامانت قربونت بره زودتر بیا 😍😍😍لطفا برای رو به راه شدن زندگیم وآرامشم صلوات بفرستین 
2728
سالی یکبار واقعا ؟من برای این استخدامی نمیتونم زیاد بخوونم ،اگر سال دیگه داره که خیلی خوبه

کلا چندین ساله که هر سال همین موقع ها برگزار میشه.البته تضمین صد در صد نیست حتما باشه سال دیگه

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت
کلا چندین ساله که هر سال همین موقع ها برگزار میشه

چه خوب 

کلا چندین ساله که هر سال همین موقع ها برگزار میشه.البته تضمین صد در صد نیست حتما باشه سال دیگه

مثلا تامین اجتمائی هست. آموزش پرورش هست میخواستم بدونم چند تای دیگه هست 

خانوم مهندس مملکت 😎 دختر مو مشکی جذاب نی نی سایت 😅
مثلا تامین اجتمائی هست. آموزش پرورش هست میخواستم بدونم چند تای دیگه هست 

ببین استخدامی دستگاههای اجرایی معمولا سالی یکبار هست که بیشتر مال اموزش و پرورش هست.حالا ممکنه ارگانهای دیگه بازم استخدام داشته باشن

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت