2737
2734
عنوان

عاشق شدن دوستم و واکنش پسره🙄🤦‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 1069 بازدید | 55 پست
دوستم ازش میپرسه حس تو به من چیه پسره میگه رفیق . دوستم میگه یعنی چی رفیق پسره میگه یعنی ن مثل خواهر ...

حس رفیق  که خیلی خووووبه

دیدین دکمه لباس که یکم شل میشه چقدر بده ؟پس به زور آویزون نباشیدهروقت دیدی جات نیس خودت کنده شو برو....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ایدی پسررو بده به منم همه دخترا ارزویه همچین رفیقی دارن دیگه دوست پسر باشه ک ازت خواسته داره واینا چ خوب ک رفیقه 

جنبه‌ی محبت نداریم! ظرفیتمون که تکمیل شد، غرورمون سر ریز میشه، و سیل بی‌تفاوتی‌‌های ما افراد مهربون رو غرق میکنه. بعد آروم که گرفتیم، هاج و واج دنبال محبت می‌گردیم. آدم‌های عجیبی هستیم …
2731

پسره هم شروع میکنه میگه که رفاقت خیلی با ارزش تره واینا و منم به خاطر اینکه حس تو به من بیشتر نشه و شرمنده ات نشم میرم از تلگرام !دوستمم میگه ک نرو تورو خدا و اینا از امروز تو میشی مثل داداشم . پسره هم اولش مخالفت میکنه

تنسی ، کانک لم تکن ... فراموش میشوی چنانکه گویا هرگز نبودی🙃
دوستم ازش میپرسه حس تو به من چیه پسره میگه رفیق . دوستم میگه یعنی چی رفیق پسره میگه یعنی ن مثل خواهر ...

دوستت ضدحال خورد!!!!

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..
2738
پسره هم شروع میکنه میگه که رفاقت خیلی با ارزش تره واینا و منم به خاطر اینکه حس تو به من بیشتر نشه و ...

به دوستت بگو اویزونش نشو

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..

ولی بعدش قبول میکنه و ارتباطشو با دوستم مثل قبلا نگه میداره و لا به لای حرفاشم گفته بوده ک چند سال پیش عاشق یه دختره شده و نشده ک ب هم برسن و کلا دیگه حسش به ازدواج پریده و نمیتونه خوشبین باشه بهش

تنسی ، کانک لم تکن ... فراموش میشوی چنانکه گویا هرگز نبودی🙃
2706