2737
2734

این دوست ما چند وقتی ( طولانی) تو یه گپی عضو بوده که یه پسره هم عضوش بوده . این یواش یواش عاشق این پسره میشه . پسره هم از اون معتقدا بوده ولی اوضاع روحیش خیلی خوب نبوده و افسردگی داشته . سر همین قضایا یکی دوبار پیش دوست من درد دل کرده و ... دوست منم بیشتر عاشقش شده ! میگذره یه مدت اینا در حد همون گپ و بعضی وقتا پیوی در حد حال و احوال باهم در ارتباط بودن .یهو پسره ازش میپرسه تو به من حسی داره؟ دوست منم شوکه میشه چون سعی نیکرده کاری کنه پسره نفهمه تا غرور  اینا خورد نشه . اینم میمونه چی بگه هعی میگه چطور و اینا . پسره هم‌میگه حالا تو بگو . اخرشم این دوست ما وا میده میگه مگه مهمه حس یه دختر به پسر تو کشور ما . پسره میره بعد چند روز میاد

تنسی ، کانک لم تکن ... فراموش میشوی چنانکه گویا هرگز نبودی🙃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دوستم ازش میپرسه حس تو به من چیه پسره میگه رفیق . دوستم میگه یعنی چی رفیق پسره میگه یعنی ن مثل خواهر ن مثل دوست دختر . همون حسی رو بهت دارم ک ب رفقای پسرم دارم !!!! دوست منم خیلی ناراحت میشه میگه دیدی گفتم حس ی دختر تو کشور ما اهمیت نداره؟

تنسی ، کانک لم تکن ... فراموش میشوی چنانکه گویا هرگز نبودی🙃
2738
دوستم ازش میپرسه حس تو به من چیه پسره میگه رفیق . دوستم میگه یعنی چی رفیق پسره میگه یعنی ن مثل خواهر ...

مگع معتقد نیس واسه چی با ی دختر میحرفه؟؟؟چه معتقد و مذهبی با غیرتی😂😂👎👎

خب قسمت بعدی کی شروع میشه؟

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..
2706