2737
2734

توروخدا به حرمت خون شهداهم که شده این کارو انجام بدید...

برید تاپیک قبلیمو بخونید.

منم هرکسی خواست کمکش میکنم انشالله

نگاش به سمت آسمون ستاره ها رو می شمرد

Negash Be Asemon Setareharo Moshmord
خسته می شد بلند می شد زخمای پارو می شمرد

Khste Mishod Boland Mishod Zakhmaye Paro Mishmord
یکی دو تا و هفتا زخم دستی رو پاهاش می کشید

Yeki Dotao Hafta Zakhm Dasti Ro Pahash Mikeshid
زخمای پا تموم می شد زخمای دستاشو می دید

Zakhmaye Pa Tamom Mishod Zakhmaye Dastasho Mishmord
به ماه آسمون می گفت شمع شبستون منی

Be Mahe Asemon Migoft Sham Shabeston Mani
یاده عمو بخیر که تو مثل عمو جون منی

Yade Amo Bekhir Ke To Mesle Kone Mani
راستی تو از تو آسمون ببین بابای من کجاست

Rasti To Az Asemon Bebin Babaye Man Kojast
بهش بگو که دخترت ساکن تو خرابه هاست

Behesh Bego Ke Dokhtaret Sakene Kharabe Hast
بهش بگو دختری که شونه به موهاش می زدی

Behesh Bego Dokhtari Ke Shone Be Mohash Mizadi
جون به لبش رسیده و تو از سفر نیومدی

Jon Be Labesh Reside To Az Safar Naiomadi

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من را ببخش اگر که لکنت زبان گرفتم اخر شکسته دستی دندان شیری ام را

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

چراخون شهداروقسم میدی شایدیکی نمیتونه چادری باشه یا نمازبخونه خداب دل ادم نگامبکنه ن ب چادرسرش

اگه امضامودیدی برای امام رضاوپسرش امام جوادصلوات بفرس❤❤❤❤دعاکنین حاجت منم بده من منتظرمعجزشم😄😄😄

من بعدازدواج چادری شدم نمازم میخونم حس خوبی دارم بیرونم میرم ارامشم زیاده چون دیگه مزاحم ندارم

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
2738

چ دردناک چ بزرگمرداتی پیدا 

فقط دقیقا زبطشو ب حجاب نفهمیدم مثلا با حجاب بلشیم چی میش 😐

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
چ دردناک چ بزرگمرداتی پیدا  فقط دقیقا زبطشو ب حجاب نفهمیدم مثلا با حجاب بلشیم چی میش 😐

خیلی هاشون تو وصیت نامه هاشون از خانمها خواهش کردن با حجاب باشن

وقتے میشینے بہ گناهات فڪر میڪنے و ناراحت میشے یعنے دارے رشـد میڪنے یعنے اگہ وایسے جلوے گناهات میشے سوگلے خـدا...

مبـادا دل زده بشے! یا راحت از ڪنار همچیـن چیـزے عبـور ڪنے !

و مبـادا عُجـب و غـرور بگیـرتت !

هـرچے داریـم از خـداست پـس توڪل ڪن بہـش و حتے اگہ زمیـن خوردے بلنـد شـو یہ یاعلے بگـو و از نـو شروع ڪن ❤️

امضای یه کاربر بود خیلی دوستش داشتم

چیزی که آدم رو زمین میزنه باور کردنی نیست باور نکردنه...  ▷ ◉──────── ♪♡
چ دردناک چ بزرگمرداتی پیدا  فقط دقیقا زبطشو ب حجاب نفهمیدم مثلا با حجاب بلشیم چی میش 😐

چه چقیه هایی خونی،شد تا چادر زهرا از سرما نیفته..

اینه ربطش به شهدا.

اونا غیرت داشتن مث پسرای امروزی نبودن که فقط دنبال ناموس مردم باشن نماز هم براشون مهم بود

آفرین انشالله دعای خیر،حضرت زهرا پشت و پناهت باشه

قربونت برم گلم ایشالابه امیدخداتوهم خوشبخت بشی وارامش ابذی توزندگیت داشته باشی

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
2706