2733
2734

نمیدونم اگه حکم جلبش بیاد شاید ببرن زندان تا واسش وثیقه بزارن 

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی

شورای حل اختلاف 

یه صلوات مهمونم کنید😔💝برام دعاکنید درحال جدایی هستم بخاطرخیانت.تهمت.حرف ناحق.دهن بینی.کتک زدن.....من کتک خورم ملس😭خدالعنتش کنه غرورم له شده زنانگی من له شده غرورم آسیب دیده وقتی ازم نمیدونی قضاوتم نکن ....🤙خدایی حوصله بحث ندارم ریپلای نکنید....بالا رو بخون ازدرد دلم بفهم....من بدنم همش زخمه همش....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ترسم ازینه این پرونده انقدر ماه ها طول بکشه ...ک خودم آخرسر دست ازپا درازتر برگردم....چقدطول میکشه ک پرونده برسه ب دست قاضی خانواده..ودنگ وفنگ نداشته بلشه؟؟؟....یاهمین پاسگاه ر ضایت بدم برگردم خونه ...راضیش کنم توافقی جداشیم؟؟....

البته کلانتری منو فرستاد شورا حل اختلاف بعدش دادستان گف بروپزشک قانونی بعد رفتم پزشک قانونی ازاونجام اوناباز نامه رو فرستادن جوابشو کلانتری ازاونجام رفتم بردم شورای حل اختلاف😅یکم پیچیدس

یه صلوات مهمونم کنید😔💝برام دعاکنید درحال جدایی هستم بخاطرخیانت.تهمت.حرف ناحق.دهن بینی.کتک زدن.....من کتک خورم ملس😭خدالعنتش کنه غرورم له شده زنانگی من له شده غرورم آسیب دیده وقتی ازم نمیدونی قضاوتم نکن ....🤙خدایی حوصله بحث ندارم ریپلای نکنید....بالا رو بخون ازدرد دلم بفهم....من بدنم همش زخمه همش....
ترسم ازینه این پرونده انقدر ماه ها طول بکشه ...ک خودم آخرسر دست ازپا درازتر برگردم....چقدطول میکشه ک ...

ننن اینکار نکنی آ من ی پرونده داشتم تموم مراحل رفتم ی جلسه گذاشت نیومد فرستادن دادستان اگ برگ پزشک قانونی بگیری خیلی دستت جلو بگو امنیت جانی نداری

2738
پس میفرستن شورای حل اختلاف؟؟؟

اره بخاطر اینکه سازش کنید اگ نخای ک بگذری توی دادگاه برای جدایی دستت جلو باشه بگو امنیت جانی ندارم حداقل دستت جلو باشه

ننن اینکار نکنی آ من ی پرونده داشتم تموم مراحل رفتم ی جلسه گذاشت نیومد فرستادن دادستان اگ برگ پزشک ق ...

منم برگ پزشک قانونی دارم.....یعنی همینطور پیگیز باشم تابرسه دست شورای حل اختلاف؟؟....الان ک من رضایت ب برگشت ندادم بعنی من خواستار طلاق هستم؟؟.... 

اره بخاطر اینکه سازش کنید اگ نخای ک بگذری توی دادگاه برای جدایی دستت جلو باشه بگو امنیت جانی ندارم ح ...

ممکنه ک توشورای حل اختلاف راهی برای طلاق توافقی وجودداشته باشه؟چون ماقبل این میخواستیم اقدام کنیم برراتوافقی....احساس میکنم باین پروسه انگار من افتادم رودور اینکه عسروحرجو بابدبختی ثابت کنم ....ولی من میخواستم توافقی سریعتر تموم شه برعه پی کارش

ممکنه ک توشورای حل اختلاف راهی برای طلاق توافقی وجودداشته باشه؟چون ماقبل این میخواستیم اقدام کنیم بر ...

اره میتونی شورای حل اختلاف توافقی جدابشی ولی بنظرم پیگیر ضب شتم باش اسیب جدی دیدی

منم برگ پزشک قانونی دارم.....یعنی همینطور پیگیز باشم تابرسه دست شورای حل اختلاف؟؟....الان ک من رضایت ...

ن ربطی ب طلاق گرفتنت نداره میگی امنیت جانی ندارم ک برنمیگردم

2706