2726
عنوان

میگه زنعمو دستمو کشید دستم شکست

| مشاهده متن کامل بحث + 1418 بازدید | 51 پست
یه بچه سه ساله چرا انقدر باید حقه باز باشه 😲😲

دروغ نمیگه دستش درد میکنه

خدایا ..سلامتی کاملمو بهم برگردون ... من طاقت ندارم.‌.خدایاشکرت   .  خدایا دل مادرمو شاد کن مادرم تموم دنیامه خداروشکر ولی کاش یه روزی تو همین روزا بشه که من جوش نداشته باشم و داروویی هم نخورم.. خداجون تاسال بعد خونه مورد علاقم و ماشینو پس انداز بهم بده 😇تا حدودی هنر مند😍خیاطی و جواهر دوزی و دوخت سیسمونی انجام میدم😉خدایا مرسی بابت همسر مهربونم 😍سلامتی و دلخوش بهمون بده 😍خدایا خیلی ماهی ، من لاک میزنم قرتی هستم گاهی وقتا دختر بد میشم ولی میدونم تو منو دوس داری چون میبینم که حواست بهم هست 😍خدایا مرسی نجاتمون دادی... خدایا سرنوشت منو نسیب هیچکس نکن که گناه داره 😇خداجون من خونه دوبلکس میخوام😞بده دیگه توروخدا😊 خداجون کمر شوهرم درد نکنه انشالله و بداخلاقی هم نکنه باهام😍 خداجون مراقب من باش که دختر بد نشم 😍خداجون منو همیشه دوس داشته باش 😊😊😊خدااایااااشوهرگلم ضرر نکنه تو کارش من ازش راضیم توام بهش برکت بده😘 خدایا مراقب حال روحی و جسمی و مالی همه مردم باش مراقب منو خوانوادمم باش 😊😉خداجون من میخوام خیلی پولدار شم خیلی 🥺🥺🥺🥺خدایا شوهرم نفسمه جونمه قلبمه نازمه برام سالم و سلامت نگهش دار🤩 الما و مانا 💗گندم و گونش😘😘😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شاید واقعا دستش در رفته بچه ها مفصلاشون زود در میره من خودم چندبار پیش اومده دخترم با باباش بازی میکردن دستش در میرفت ولی دخترم دردش میومد  گریه میکرد که کبود میشد اگه واقعا گریه میکنه شاید در رفته

2728

ببرنش دکتر ولی بعدش ب مادرش بگو بچت خیلی دقل بازه حتما ببرش مشاوره کودکان وگرنه ب مرور ادم دردسر سازی میشه 

طنازی و لوندی برای شوهرم بلد نیستم....هرگز با سیاست حرفمو ب کرسی ننشوندم..... روک تو چشاش نگاه کردمو گفتم ....‌  ۸۰درصد حرفامم با دعوا پیش بردم چون یک زن بی سیاستم.... اما خط قرمزهایی دارم همیشه از رابطه بعنوان اهرم فشار خواسته هام استفاده نکردم چون حس کردم خودم بی ارزش میشم..... دوست دارم مادر بشم اما همش میگم اخه نمیشه ...اخه سخته.... اگر داستان زندگیمو خونده باشید میدونید سختیام برای چیه....میگم مادر نشم اما اگر خدا روزی خواست و شدم اون طوری برنامه بچینه که بچم مثل خودم تو سختی بزرگ نشه.... دوست ندارم بخاطر لذت بردن خودم و مادر شدنم فرشته ای رو اسیر کنم.... اونقدر به خدا و وجودش ایمان دارم که مطمئنم چند وقت دیگه پیام بدم و بگم خانمها 😍برای بیماری چشمهام یک درمان قطعی انجام شد و دیگه لازم نیست منتظر نابینا شدنم بشم.🤩🤩...بعد پیام بدم وای خدارو شکر ما یک خونه ی بزرگ با باغچه ای بزرگ خریدیم..😜..بعدم بگم مادر شدم.... ماشین خریدیم.......ووووووووو..... قول میدم همیشه توی لحظات خوشم بدون ترس از چشم زخم  خوشیمو باهاتون درمیون بزارم...💖. عوضش شما هم برای آرزوهام خوشبختیم صلوات بفرستید..... که ایمان دارم خدا توی قلب تک تکتون هست و همتون دلهاتون پاکه  💞😘😘🥰

از این بعگه بعد ملا مسئولیت قبول نکن اونا وظیفه دارن خودشون از بچشون مراقبت کنن 

در ضمن بچه رو چه قدر لوس و تی تیش مامانی بار اوردن😑

یه تئوری هم هست که میگه : آدمایی که همیشه سعی میکنن همرو خوشحال کنن، خودشون خوشحالی رو خیلی کم تجربه کردن.💟💫

کار خوبی کردید که به همسرتون گفتید بچه رو ببرید دکتر. اینطوری خیال همه راحت میشه. بچه سه ساله دستش ضعیفه شاید واقعا خدای نکرده اتفاقی افتاده باشه. شاید هم بچه داره به لجباری ادامه میده

منم بچمو گذاشتم پیش مادرم وقتی برگشتم دیدم داره میخنده  چشمش که به من افتاد گریه و زاری که مامان جون دستمو بوف کرد مامانم اینقد خجالت کشید گفت بخدا خودش یه دفه نشست دستش کشیده شد 😅😅😅

مامانش چی میگه ؟چه بچه ی پرروییه از همه بدتر اون بزرگتر پررو تر از بچه اس.

پسر جاری منم همینجوریه یه بار سوار ماشین ما شده بودن برای مسیر طولانی خیلیییی اذیتم میکردن خودمم بچم کوچیک‌بود و اذیتم‌میکرد اینا سرو صدا میگردن نمیذاشتن بچه بچه بخوابه داداشش به بچه گفت تو برو پیش مامان اینا منم گفتم اره برو اونجا وقتی جا هست..

اینم با اخم و تخم رفت گفت فلانی با اسم کوچیکم نمیذاره من تو ماشینشون بشبنم مامان باباشم از هر طرف هی ب حالت شوخی میگفتن چرا نمیذاری خجالت بکش خلاصه این تربیت صحیح نیست ک خانواده ها دارن میتونست اون لحظه به بچه اش بگه اشکالی نداره تا الانم خیلی بهشون زحمت دادی ک اونجا نشستی کلی اذیتشون کردی .عوض دستت درد نکنه کلی حرف زدن ک مثلا شوخی میکنیم ولی حرف دلشونو زدن‌

الانم جاری تو چی میشه ب بچه اش بگه اشکالی نداره مامان اتفاقی ک افتاده میبریمت دکتر ان شا الله که چیزی نیست

تو اولویت اول ،تو زندگی هیچکس جز خودت نیستی،دقت کن ،هیچ کس🙂

من شانس ندارم باباش الان اومد برد دکتر، باباشو دید گفت زنعمو دستمو کشید نمیتونم تکون بدم 

اخه صبح ک بهم گفت نمیتونستم ک بگم نمیام 

حالا اومذمم شر افتاد گردنم 

هیچی نمیگنا ولی خودم خجالتم

خدایا ..سلامتی کاملمو بهم برگردون ... من طاقت ندارم.‌.خدایاشکرت   .  خدایا دل مادرمو شاد کن مادرم تموم دنیامه خداروشکر ولی کاش یه روزی تو همین روزا بشه که من جوش نداشته باشم و داروویی هم نخورم.. خداجون تاسال بعد خونه مورد علاقم و ماشینو پس انداز بهم بده 😇تا حدودی هنر مند😍خیاطی و جواهر دوزی و دوخت سیسمونی انجام میدم😉خدایا مرسی بابت همسر مهربونم 😍سلامتی و دلخوش بهمون بده 😍خدایا خیلی ماهی ، من لاک میزنم قرتی هستم گاهی وقتا دختر بد میشم ولی میدونم تو منو دوس داری چون میبینم که حواست بهم هست 😍خدایا مرسی نجاتمون دادی... خدایا سرنوشت منو نسیب هیچکس نکن که گناه داره 😇خداجون من خونه دوبلکس میخوام😞بده دیگه توروخدا😊 خداجون کمر شوهرم درد نکنه انشالله و بداخلاقی هم نکنه باهام😍 خداجون مراقب من باش که دختر بد نشم 😍خداجون منو همیشه دوس داشته باش 😊😊😊خدااایااااشوهرگلم ضرر نکنه تو کارش من ازش راضیم توام بهش برکت بده😘 خدایا مراقب حال روحی و جسمی و مالی همه مردم باش مراقب منو خوانوادمم باش 😊😉خداجون من میخوام خیلی پولدار شم خیلی 🥺🥺🥺🥺خدایا شوهرم نفسمه جونمه قلبمه نازمه برام سالم و سلامت نگهش دار🤩 الما و مانا 💗گندم و گونش😘😘😘

خب خوبه این اتفاق باعث شد دیگه بهونه داشته باشی مسئولیت بچه هاشو قبول نکنی... ایندفعه زنگ زد بگو شرمنده نمیتونم اگر اصرار کرد بگو میترسم بچه ها طوریشون بشه شرمنده مسئولیت سنگینیه

بالاخره جمع سه نفره ما، چهارنفره شد... نورای عزیزم بدنیا اومد😍 لئا و نورا فرشته های زندگیم💚👸👱‍♀️
مامانش چی میگه ؟چه بچه ی پرروییه از همه بدتر اون بزرگتر پررو تر از بچه اس. پسر جاری منم همینجوریه ی ...

بخدا خرید میبرم بازیشون میدم این دوتارو 

ولی اخرم میگن کدوم زنعمورو دوست دارید اونیکی جاریمو میگن

من به عنوان یه معلم اینو بهت میگم

قبلا البته بودم 

هیچوقت دلسوز بچه های مردم نباش

صورتشو نشست، خب نشوره 

غذا نخورد خوب نخوره، یبار میگی دوبار میگی گوش نکرد ولش کن

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺

ببخشدا کاری با این چیزا ندارم ولی شما چرا باید میرفتی پیش بچهای جاریت حالا اگه یه اتفاق بدتر میفتاد میخواستی چیکار کنی...شد تجربه برات ک دیگه مسئولیت بچه کسیو قبول نکنی

2706