2726

دخترم چهارماهشه از ۱۵روزگی امتناع کرد از خوردن شیر خودم سینمو نمیگرفت بردم دکتر امپرازول دادن نکسیوم دادن ولی توخواب میخوره باز اونم خیلی کم به پروتین گاویم حساسیت داره نمی دونم به چی دیگه رژیم سخت کرفتم باز خون تو مدفوعشه کلیم دکتر بردم  مشکلم اینه شیشه رو نمیگیره نه تو خواب نه بیداری میگم اگه مال خودمو تو خواب ندم مجبور میشه شیشه رو بگیره؟ میخام اپتامیل پپتی جونیور بدم که حساسیتش تموم شه  خسته شدم بخدا بریدم دو ماهه یک گرمم اضافه نکرده

امروزم میگذره میدونم زیاد نمونده منم شاد باشم خدا امیدم تویی همه امیدم تویی توکل کردم به خودت سلامتی خانواده م و خودمو از خودت میخام فقط سلامتی دیگه هیچی نمیخام دخترم خوب بشه و میدونم خوبم هست همه این ازمایشا اشتباهن با امید به خودت میرم ازمایش باز منفی میشه مطمنم 🙏🏻😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

شیشه شیر اونت بگیر 

این بچه چی میخوره پس 

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
خب مگه چیه شیر خشک بهش بدی 

نمیگیره مشکلم اینه وگرنه از خدامه بخوره

امروزم میگذره میدونم زیاد نمونده منم شاد باشم خدا امیدم تویی همه امیدم تویی توکل کردم به خودت سلامتی خانواده م و خودمو از خودت میخام فقط سلامتی دیگه هیچی نمیخام دخترم خوب بشه و میدونم خوبم هست همه این ازمایشا اشتباهن با امید به خودت میرم ازمایش باز منفی میشه مطمنم 🙏🏻😍
 به شیر خودت حساسیت داره یا به تغذیه ات به نظرم اگه تغذیت بهش نمی سازه خوراکت رو درست کن 

والا خوراکمو درست کردم هیچی نمیخورم جز برنج و گوشت باز دور مقعدش قرمزه 

همه سرشیشه هارو امتحان کن ایشاالله یکی رو بگیره اگه نگرفت نمیشه با قاشق یا قطره چکون بدی؟چون خواهرزاده من نمیخورد اینجوری بهش داد بازم خوب نمیخورد ولی بهتر بود

عزیزم تلاش کن شیرخودتو بخوره بدقلقیشون همین پنج شش ماه اول هست بعد دوباره خوب میشن. من دخترم تا چهل روز مث ادم شیرمیخورد بعدش دیگه نخورد بزور تو خواب بهش میدادم اخرشم دوماه دوشیدم با شیشه بهش دادم هم خون تو مدفوعش بود هم خلط هم اسهال میشد اخرش شیرخشک آپتامیل پپتی دادم خیلی بدمزه بود بزور دوماه خورد بعد سوپرامیل دادمش وزن گیریش افتضاح بود اگه تحمل میکردم پنج شش ماهگی خوب میشد اما منم تحمل نداشتم زود شیرخشکیش کردم

2706