2733
2734
عنوان

کیا تا حالا سوسیس کالباس خونگی درست کردن

| مشاهده متن کامل بحث + 4364 بازدید | 52 پست
عزیزم رایگان نیس . چند بار کارشون افتاده ب شوهرم بخاطر همین دوره اش رو رایگان بهم دادو تاکید کرد حتی ...

ن با شما نیستم 

با دوستمون ک میگن تو پیج های اینستا هست میگم اونا هیچوقت رسپی اصلی نمیذارن تو پیج

کار درست هم همینه

من ب هنر جوهامم تاکید میکنم ک رسپی کیک رو حتی ب مادرشون هم ندن....!!!!چون رسپی های اصلی هیچ جا تو نت نی

دشمن زنان،زنان احمقن👊دانشگاه روانشناسی خوندم و در اینده من دکوراتور کیک میشم❤زندگیم رو با عشق ساختم،با عشق ادامش میدم💕من یک زن موفقم یک انسان قوی برای اهدافم تلاش میکنم و ب دست  میارمشون 
ایشونم مدرک دارن .حتی اگ اینستا بزنین eshghpazbanoo میاره کاراشونو

دارم پیششون رو انگار

اینم پیج منه 

https://www.instagram.com/p/CFaMuIQlw4S/?igshid=yr18m33eboal

دشمن زنان،زنان احمقن👊دانشگاه روانشناسی خوندم و در اینده من دکوراتور کیک میشم❤زندگیم رو با عشق ساختم،با عشق ادامش میدم💕من یک زن موفقم یک انسان قوی برای اهدافم تلاش میکنم و ب دست  میارمشون 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره من مامانم درست ميكنه

تو اينستا هست اموزشش لازم ني بري كلاس بابا الكي

اين كاربري دست دو نفره بخدا !!!!🤦🏻‍♀️لطفا كسايي كه متعصبن روي عقايدشون و نميتونن با مخالفت كنار بيان و قراره توهين كنن، ريپلاي نكنن منو-_-
من بلدم.برای فروش درست میکردم.مشتری هم داشتم. گوشت میگذاشتم انتظار ارزونی داشتن.بساطمو جمع کردم.گرون ...

اره بخدا گوشت و مرغ خیلی خیلی گررروووونه اما خیلی خوشمزه هست دیگه...

2728
من بلدم.برای فروش درست میکردم.مشتری هم داشتم. گوشت میگذاشتم انتظار ارزونی داشتن.بساطمو جمع کردم.گرون ...

شما ادویه مخلوط میخریدین یا جدا جدا 

میرسد غم های بی پایان به پایان غم مخور
2738
فالوتون کردم

ممنونم عزیزم

ن با شما نیستم  با دوستمون ک میگن تو پیج های اینستا هست میگم اونا هیچوقت رسپی اصلی نمیذارن تو ...

عزیزم من گواهینامه بین المللی شیرینی ها و کیک های فرانسوی رو دارم 

به همه هم رسپی هام رو می دم 

ولی در آخر همشون گیج می شن از بس اسم شیرینی ها سخته 

هیچکس به نتیجه ای نمی رسه😁😁😁😁

این راز موفقیت منه🖐️😁

عزیزم همه جا اینه بلخره ایشون هم هزینه کرده و تلاش کرده خواستن رسپی اصلی از ی نفر ک کلی هزینه کرده ب ...

عزیزم اگه بخام همه فوت و فن های کیکو یاد بگیرم اموزشگاههای گرون کفایت میکنن ؟همه چیو میگن؟

عزیزم من گواهینامه بین المللی شیرینی ها و کیک های فرانسوی رو دارم  به همه هم رسپی هام رو می دم ...

😅😅😅😅😅😅😅

اره گاهی این مدلی ام پیش میاد 

ولی از حق نگذریم اون وسط ی قلقلی هست ک مث ی راز برای خوب درآوردن 😉

پیج لطفا

الان ميگم بذار بپرسم از مامانم

اين كاربري دست دو نفره بخدا !!!!🤦🏻‍♀️لطفا كسايي كه متعصبن روي عقايدشون و نميتونن با مخالفت كنار بيان و قراره توهين كنن، ريپلاي نكنن منو-_-
2706