2726

عروس عمه ام کلاس اشپزی انلاین میزاره.دوره اش رو بهم داد ولی ادویه هاش خیلی زیاده و تقریبا گرون در میاد .

شما تا حالا درست کردین؟

میرسد غم های بی پایان به پایان غم مخور

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

از بیرونی ها خوشمزه تر میشه خیلی عالیه اما گرونه با این وضعیت گوشت و مرغ کسی وسعش نمیرسه بخره

دشمن زنان،زنان احمقن👊دانشگاه روانشناسی خوندم و در اینده من دکوراتور کیک میشم❤زندگیم رو با عشق ساختم،با عشق ادامش میدم💕من یک زن موفقم یک انسان قوی برای اهدافم تلاش میکنم و ب دست  میارمشون 

منم خیلی دوستدارم یادبگیرم

دوستم بلده از بیرونیا بهتر 

ولی بمن نمیگه چون باهاش کسب درامد میکنه🤕

تاریخ شروع ۱۴۰۱/۱۰/۲۰وزن شروع 8۴  وزن الان ۸۰😍دوباره شروع میکنم پرقدرت مثل همیشه من از ۱۲۵ این همه راه دور دراز اومدم پس بقیه راهم میتونم تا  به هدفم ۶۵ برسم                             
گلم از پیجای اینستا ببین که راحت توضیح میدن

عزیزم من مدرک کیک ساز دارم عزیزم هیچوقت تو پیج های رایگان توضیح و رسپی اصلی رو نمیدن تجربه من بهتون میگه ب این رسپی ها اکتفا نکنید برای حرفه ای کار کردن....

دشمن زنان،زنان احمقن👊دانشگاه روانشناسی خوندم و در اینده من دکوراتور کیک میشم❤زندگیم رو با عشق ساختم،با عشق ادامش میدم💕من یک زن موفقم یک انسان قوی برای اهدافم تلاش میکنم و ب دست  میارمشون 

عزیزم گوشت گرونه  بیرونیا معلوم نیست چه گوشتی میزنن انقدر ارزون در میاد

خانم  عزیز ،  میدونی  همین  زمانیکه  امضای منو  میخونی دیگه  تکرا  نمیشه🤔؟پس  واکن  اون  لبارو😁 یک  لبخند  بزن  غم غصرو بریز دور  🤩به اطرافیانت  لبخند  بزن  حتی  اگه  مصنوعی  باشه  بهشون  انرژی  میده بزار  تواین  دوران  سخت  حداقل  دیدن  تو  خوشحالشون  کنه😍🤩اونوقت  ازشادیا  اونا  خودتم  دوبرابر  شاد  میشی واین  سیکل  ادامه  پیدا  میکنه🤩🤩😍❤
عزیزم من مدرک کیک ساز دارم عزیزم هیچوقت تو پیج های رایگان توضیح و رسپی اصلی رو نمیدن تجربه من بهتون ...

عزیزم رایگان نیس . چند بار کارشون افتاده ب شوهرم بخاطر همین دوره اش رو رایگان بهم دادو تاکید کرد حتی ب خواهرم هم ندم

من بلدم.برای فروش درست میکردم.مشتری هم داشتم. گوشت میگذاشتم انتظار ارزونی داشتن.بساطمو جمع کردم.گرون هم پام درمیومد.برای خودمون هم دیگه درست نکردم

دوستان عزیزخواهش میکنم برای حاجت خیلی مهمی که دارم و عاقبت بخیری و ووو یک صلوات مهمانم کنید دوستان گل.😍😙
منم خیلی دوستدارم یادبگیرم دوستم بلده از بیرونیا بهتر  ولی بمن نمیگه چون باهاش کسب درامد میکن ...

عزیزم همه جا اینه بلخره ایشون هم هزینه کرده و تلاش کرده خواستن رسپی اصلی از ی نفر ک کلی هزینه کرده براش ی ذره ناعادلانس من خودمم کسی رسپی کیک ازم بخواد هیییچوقت رسپی اصلی رو نمیدم ی رسپی امتحان شده دیگه میدم چون واقعا کار درستی نیست و حق والناس ب گردن ادم میوفته سوا از هزینه

عزیزم من مدرک کیک ساز دارم عزیزم هیچوقت تو پیج های رایگان توضیح و رسپی اصلی رو نمیدن تجربه من بهتون ...

ایشونم مدرک دارن .حتی اگ اینستا بزنین eshghpazbanoo میاره کاراشونو

2706