2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اشتباه خواهرمو نکن کلی لباس سایز صفر خرید سه چهار دستشو بیشتر استفاده نکرد بقیشو همشو فروخت بچش زود ...

اون سه چهار دست رو هم تند تند براش عوض میکرد یکی دیگ میپوشوند براش وگرنه اون سه چهار دست هم نو موند

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوسال و نیمه گیتار میزنم و اواز میخونم هر سوالی درمورد اواز یا ساز داشتین بپرسین جواب میدم 🤗🤗راستی خواننده مورد علاقمم شادمهره❤️🙂 تیکر تولدمه مجردم یه صلوات واسه خوشبختیم میفرستی رفیق🤗
2456
اون سه چهار دست رو هم تند تند براش عوض میکرد یکی دیگ میپوشوند براش وگرنه اون سه چهار دست هم نو موند

پس فکر کنم همون دو دست کافی باشه

سکوت میکنم که این سکوت منطقی تره.......  
2714

دختر من تا نزدیک سه ماهگی صفر میپوشید .اون سن چون  مادر زیاد وارد نیست امکان داره لباس زود به زود نجس شه بعدم مادر بنده خدا اگرزرنگ باشه میتونه تند بشوره ولی یه خورده زرنگ نباشه یا حال درستی نداشته باشه باید تعداد لباسا زیاد باشه تا هر چند روز بشوره

گروه بنفش😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊وزن ۹۱😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥قد ۱۶۰☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺ هدف اولیه ۷۰ 💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪 هدف بعدی ۶۵👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌 تا کور شور هر آنکه نتواند دید                                     دوست عزیز اگر جوابتو نمیدم دلیل بر این نیست که جوابی ندارم یا تو راست میگی دلیلش فقط نگرانی از تعلیق شدنه و الا همچین جوابتو میدم که تا آخر عمرت سکوت کنی. اونی که خوابه رو میشه بیدار کرد ولی اونی که به خواب رفته رو نه .خدایا به حق شهید دشت نینوا ریشه ظلمو خشک کن خدایا یه نظرم به ما بیفکن 😍😍 دوست دارم خدا😙😙😙
دختر من تا نزدیک سه ماهگی صفر میپوشید .اون سن چون  مادر زیاد وارد نیست امکان داره لباس زود به ز ...

تا سه ماهگی ؟؟؟مگه چند کیلو بود ؟؟

سکوت میکنم که این سکوت منطقی تره.......  

یک دست کافیه

شماره یک دو یا سه دست بگیر

میشه یه صلوات یا فاتحه برای پدر آسمانی من بفرستید؟ پدر مظلومم را به تازگی با تصادف از دست داده ام. اسمش سید احمد مصطفوی 😭💔 است. باور دارم که به لطف خدای رحمان و با مدد انفاس پاک شما عزیزان، روح پدر من و اموات خودتون در پناه آرامش و آمرزش خدای غفور قرار می گیره (ان شاء الله). خدای مهربان، حافظ شما و  عزیزانتون باشه. 🤲❤💚
2706