2733
2734

من همش بی حالم و شبا سرفه میکنم از نفس تنگی و چند ماهی میشه باهامه سرفه هام مثل خروسکه سرگیجه های شدیدی هم دارم هر از گاهی و کلا حس هیچ کاری رو ندارم و شدیدااااا از درون گرمم و میسوزم حتی تو زمستون چیکار کنم به نظرتون؟چه دکتری برم؟😭 خیلی کلافه ام از این وضعیت

بیستون هیچ،دماوندم اگر سد بشود...هدفم قسمت من بوده و باید بشود✌🏻🍃 برای خوشبختی هممون یه صلوات بفرست :) 💜

شما مشکل کم خونی ندازید؟ چون من همینطور بودم رفتم آزمایش دادم مشکل کم خونی داشتم آهن خونم خیلی پایین بود  بی حالی و سرگیجه داشتم شدید برو یه آز بده 

خدایا فرزنذانم را خودت از هر بلایی محافظت بفرما
شما مشکل کم خونی ندازید؟ چون من همینطور بودم رفتم آزمایش دادم مشکل کم خونی داشتم آهن خونم خیلی پایین ...

۸ ماه پیش که سقط داشتم دادم گفتن مشکلی نداری ولی الان شرایطم خیلی بده کلا حس هیچ کاری رو ندارم با این شرایط

بیستون هیچ،دماوندم اگر سد بشود...هدفم قسمت من بوده و باید بشود✌🏻🍃 برای خوشبختی هممون یه صلوات بفرست :) 💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شاید بخاطر سرفه ها آسم دارید

چه دکتری برم به نظرتون؟نمیدونم چیکار کنم به یه نتیجه ای برسم😓

۸ ماه پیش که سقط داشتم دادم گفتن مشکلی نداری ولی الان شرایطم خیلی بده کلا حس هیچ کاری رو ندارم با ای ...

من تو یه حادثه شدید خونریزی داشتم شاید حدود یکماه خونریزی داشتم طوری بود که کلا خوابیده بودم نمیتونستم بلند شدم شوهرم همه کارا را میکرد رفتم دکتر آز داد رفتم ذیدم کم خون و آهن خون خیلی پایین بود یه آمپول خون خارجی از طریق سرم تزریق کرد بعدش بهتر شدم ولی بدنت گر میگیره برو حجامت کن اونهم خیلی خوبه

خدایا فرزنذانم را خودت از هر بلایی محافظت بفرما
چه دکتری برم به نظرتون؟نمیدونم چیکار کنم به یه نتیجه ای برسم😓

گلوت هم قرمز میشه؟؟؟ وقتی راه میری خسته میشی و نفس نفس میزنی ؟؟

میدونم خدا پشتمه و همیشه هوامو داره و ناامیدم نمیکنه 😍🥰 خدا جون دوستت دارم 
من تو یه حادثه شدید خونریزی داشتم شاید حدود یکماه خونریزی داشتم طوری بود که کلا خوابیده بودم نمیتونس ...

مرسی عزیزم😍😍😍

2738
گلوت هم قرمز میشه؟؟؟ وقتی راه میری خسته میشی و نفس نفس میزنی ؟؟

گلوم نه هر از گاهی درد میگیره فقط راه که میرم یا پله بالا میرم نفس نفس میزنم و نفس کم میارم

بیشتر مواقع هم دماغم کیپه یا از چشمام آب میاد

گلوم نه هر از گاهی درد میگیره فقط راه که میرم یا پله بالا میرم نفس نفس میزنم و نفس کم میارم بیشتر م ...

حتما پیش دکتر ریه برید   

کدوم شهرید؟

حتما پیش دکتر ریه برید    کدوم شهرید؟

تهران

به نظرتون چی میتونه باشه؟

یه سالی میشه این مدلی ام ولی علائمم داره بدتر میشه به مرور😢

قبلا اصلا اینجوری نمیشدم

تهران به نظرتون چی میتونه باشه؟ یه سالی میشه این مدلی ام ولی علائمم داره بدتر میشه به مرور😢 قبلا ...

به نظر من آسم دارید، چون من هم که آسم داشتم سرفه هام خیییییلی افتضاح بود   صداش خونمون و برمیداشت، راه میرفتمم نفسم میگرفت و نفس نفس میزدم 

حالا نمیدونم دیگه    ولی حتما دکتر برید 

به نظر من آسم دارید، چون من هم که آسم داشتم سرفه هام خیییییلی افتضاح بود   صداش خونمون و برمیدا ...

ای خدا😓😓😓حتما میرم امشب

ای خدا😓😓😓حتما میرم امشب

نتیجه رو هم‌بگید که دکتر چی گفت    

انشاالله که چیز خاصی نیست 

نتیجه رو هم‌بگید که دکتر چی گفت     انشاالله که چیز خاصی نیست

عزیزم دکتر فقط گفت فشار عصبی و استرسه😣

2706