2737
2734

من کات نکردم اون کات کرد 

من دوسش داشتم

🖤صاحب اصلی این اکانت فوت شده است🖤اکانت خواهرم بوده با خط هممون اینجا کاربری درست کرده بود.خط دیگه ای نیست که من کاربری برای خودم درست کنم . الانم فوت شده منم گاهی وقتایی که مجبور باشم و سوال داشته باشم با این اکانت میام چون اینو با خط من درست کرده لطفا دیگه سوال نکنید ، ممنونم🙏🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
فک نکن دیگه ولش کن 

یکم ناراحت شدم راستش ولی دختری نیستم که اویزون باشم یا هی پاپیچ کسی شم 

منم دیگه سراغشو نگرفتم 

حتی حس میکنم دروغ گفته که میرم یه شهر دیگه منو از سرش وا کنه😊اخه مطمعنم کار خاصی نداشت که بخاد یماااه بیرون از شهر باشه 

یاد من امشب دوستش داشتم افتادم نه این میگفت ازت جدا نمیشم ولی اهمیتی نمیداد دیگه دلم زد

من امشب دوسش داشتم 🤣🤣🤣

🖤صاحب اصلی این اکانت فوت شده است🖤اکانت خواهرم بوده با خط هممون اینجا کاربری درست کرده بود.خط دیگه ای نیست که من کاربری برای خودم درست کنم . الانم فوت شده منم گاهی وقتایی که مجبور باشم و سوال داشته باشم با این اکانت میام چون اینو با خط من درست کرده لطفا دیگه سوال نکنید ، ممنونم🙏🏻
یکم ناراحت شدم راستش ولی دختری نیستم که اویزون باشم یا هی پاپیچ کسی شم  منم دیگه سراغشو نگرفتم ...

وای منم کلا از دختر پسر اویزون بدم میاد شخصیت ادم مهم تره

اره اینجور چیزا زیاد پیش میاد بیخیال 

2738
منم بهم گفت یماه بخاطر کارام میرم یه شهر دیگه  قبلش همو دیدیم بهونه اورد زود از پیشم رفت  ...

چقد راحت 

چند وقت باهم بودید

عصر میخوام برم کات کنم😔واسه ارامش دلم صلوات میفرستین

حالم خیلی بده

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
عصر میخوام برم کات کنم😔واسه ارامش دلم صلوات میفرستین حالم خیلی بده

خب نرو

خب نرو

نمیشه 

باید پا بزارم رو دلم و برم😭

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
پشت تلفن کات کن ببینیش کلا کات یادت میره 

ن میخام واسه اخرین بار ببینمش😔😔😔😭😭😭

2706