2737
2734
عنوان

اخه این چه حور سوال استخدامی هست

172 بازدید | 14 پست

فلان سال جام جهانی کجا برگزار شد ؟!!!!

خب به.....

انگار دونستنش چه کمکی بهم میکنه

فقط وقت آدم و ذهن آدم رو با این سوالات بیخودی پر میکنن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

باز این خوبه

سوال امسال استخدامی تامین اجتماعی مسابقات کارگری سال ۲۰۱۴بود

والا اگه من میدونستم مسابقات جهانی کارگریم داریم

پروردگارا شکرت کی جز تو میتونست مرهم دله شکسته من باشه؟ ممنون بابت هدیه قشنگت😍             تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😍😍
2738
میاد میپرسه جاذبه گردشگری فلان استان تو فلان روستا چیه ؟!  بخدا هیچ فکری پشت این استخدامیا چی ه ...

از دانش اموز هجده ساله 98 پرسیدن نظرت راجب دولت احمدی نژاد چیه    خو بگو ادم حسابی اون موقع ده ساله بوده چی میدونه

من دختری هستم که به شوق معلمی مدرسه رو گذروندم...الان منتظر نتایجم ...خواهش میکنم برام دعا کنید که به خواست قلبیم برسم    ممنونم عزیزان  
میاد میپرسه جاذبه گردشگری فلان استان تو فلان روستا چیه ؟!  بخدا هیچ فکری پشت این استخدامیا چی ه ...

فرمالیته س همش

اهدای عضو، اهدای زندگی🌹🌹🌹                                         من حامی اهداء عضو هستم. برای ثبت نام به سایت ehda.ir مراجعه کنید.♥️♥️♥️

خو عزیزم بایدم همچین سوالایی بدن که شما حوابشونو ندونی 

تااگه استخدام نشدی و آشناشون استخدام شد،اعتراض نکنی و بدوتی که جواب سوالارو بلد نبودی

دیدین دکمه لباس که یکم شل میشه چقدر بده ؟پس به زور آویزون نباشیدهروقت دیدی جات نیس خودت کنده شو برو....
2706