2733
2734
عنوان

امروز رفتم مشاوره کارنامم بردم گفتش

| مشاهده متن کامل بحث + 350 بازدید | 22 پست
خب کدوم استانی

آذربایجانشرقی گلم

برایم مهم نیست ؛ کسی که از من گذشت می خواهد با یک نفر ادامه دهد یا صد نفر!چیزی که اورا مهم میکرد علاقه وتعهدش به من بود بدون اینها همه را به یک چشم میبینم ..همه آدم هایی که ترکتان کرده اند یک روز برمیگردند ازالان خودتان رابرای حرف های آن روز آماده کنید مبادا خام شوید.یادتان باشد که هیچ چیزی تغییر نکرده، اوهمان ادم سابقی است که بهتر از شما راپیدا نکرده است.....عاشقتونم برا سلامتی خودم وخونواده امم ک ی صلوات و حتما میفرستی😊
شهرستانم عزیز

اگر توی شهرتون اوردن و ظرفیت مثل پارسال باشه ان شاءالله میاری عزیزم

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگر توی شهرتون اوردن و ظرفیت مثل پارسال باشه ان شاءالله میاری عزیزم

امسال ظرفیت  شش نفرم بیشتر شده دلی مونده ب رتبه بقیه دعاکن برام گلم ❤

برایم مهم نیست ؛ کسی که از من گذشت می خواهد با یک نفر ادامه دهد یا صد نفر!چیزی که اورا مهم میکرد علاقه وتعهدش به من بود بدون اینها همه را به یک چشم میبینم ..همه آدم هایی که ترکتان کرده اند یک روز برمیگردند ازالان خودتان رابرای حرف های آن روز آماده کنید مبادا خام شوید.یادتان باشد که هیچ چیزی تغییر نکرده، اوهمان ادم سابقی است که بهتر از شما راپیدا نکرده است.....عاشقتونم برا سلامتی خودم وخونواده امم ک ی صلوات و حتما میفرستی😊
آذربایجانشرقی گلم

همه استان ها ظرفیتشون کمتر شده نسبت ب پارسال

امسال فرهنگیان اوردن با رتبه های بالا خیلی سخته

هم ظرفیت کم شده

هم سنش رسیده ب ۲۴

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
2728
همه استان ها ظرفیتشون کمتر شده نسبت ب پارسال امسال فرهنگیان اوردن با رتبه های بالا خیلی سخته هم ...

نمیدونم شهر ما شش تا هم زیادتر شده 🤔بنظرت سن برا سال بعد هم همون ۲۴ میمونه

نمیدونم شهر ما شش تا هم زیادتر شده 🤔بنظرت سن برا سال بعد هم همون ۲۴ میمونه

نمیدونم عزیزم

این اتفاق یکسال دیگ هم افتاده بود

سن رو ب ۲۴ تغییر دادن اما از سال بعدش تاهمین پارسال بازهم ۲۲ بود

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
امسال ظرفیت  شش نفرم بیشتر شده دلی مونده ب رتبه بقیه دعاکن برام گلم ❤

چه عالی😍

توکل به خدا ۱۰۰مرتبه یا اباالفضل عباس بگو ان شاءالله به صلاحت باشه و قبول بشی 💛

قبول شدی خبر بده خوشحال میشم 🌸

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
چه عالی😍 توکل به خدا ۱۰۰مرتبه یا اباالفضل عباس بگو ان شاءالله به صلاحت باشه و قبول بشی 💛 قبول شد ...

ممنون گلم حتما قبول شدم بهت میگم ❤

2738