2733
2734
عنوان

بنظزتون حق دارم دیگه نرم خوته پدرشوهرم یا نه

| مشاهده متن کامل بحث + 934 بازدید | 71 پست
بعد رفتم خونه برادرشوهرم طبقه پایین میشینن با جاریم ک بارداره یکم غذا خوردم  البته اینم بگم ک ...

شوهرتم شاید چیزیش شده وقتی حوصله داشت و آروم بود باهاش حرف بزن ببین چش شده

گروه بنفش😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊وزن ۹۱😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥قد ۱۶۰☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺ هدف اولیه ۷۰ 💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪 هدف بعدی ۶۵👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌 تا کور شور هر آنکه نتواند دید                                     دوست عزیز اگر جوابتو نمیدم دلیل بر این نیست که جوابی ندارم یا تو راست میگی دلیلش فقط نگرانی از تعلیق شدنه و الا همچین جوابتو میدم که تا آخر عمرت سکوت کنی. اونی که خوابه رو میشه بیدار کرد ولی اونی که به خواب رفته رو نه .خدایا به حق شهید دشت نینوا ریشه ظلمو خشک کن خدایا یه نظرم به ما بیفکن 😍😍 دوست دارم خدا😙😙😙

بعد بچه ها برادرشوهرم که ۱۴ سالشه به شوهرم میگه براچی هر روز میای اینجا

واقعا بهم برخورد نگین داداش خودشه چون منم همراه اون میرم خونشون 

برای مادر شدنم صلوات میفرستی دوست خوبم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوش بحالت من که باهاش دعواهم نمیتونم بکنم همش خودخوری میکنم

منم اولین بار بود اینجوری اعصابم خورد شده بود همه حرف میزن همین ک پسرم بهم میگه به پسرم میگن فضول 

جلو چشمم به پسرم میگن همیشه پسرت فضولی می‌کنه 

منم قاطی کردم

بعد اینکه اونجایی که رفته بودن براشون سوغات اورده بودن به ما چیزی نمیده 

کلا بی احترامی زیاد دیدم دیشب

حالا میگم نرم خونشون

2728

😐 باع بدبختا دعوتت کردن حالا یچی حاضری اوردن برات نخوردی 

الکی واس خودت دشمن شدی باهاشون؟؟؟😐😐😐😐

حتما ک نباید برات سفره انچنانی بچینن یبارم حاضری بخور😐

چیقدر مسخره

اشکال نداره شاید کار داشتن به خاطر غذا اگر میخوای نری بهانه خوبی نیست. پدرشوهرت اگر دوست نداشت زنگ ن ...

پدرشوهرم خوبه مادرشوهرم مشکل داره 

مثلا من خیلی محبتشون میکنم

اخر سر میگه هیچی دختر ادم نمیشه😊😊😊

2738

به خدا اینجا میام میگم گور پدر اون چندتا اخلاق بد مادر شوهرم 

اخه خوبی هاش رو اینجا میبینم

اگه زنگ بزنیم بگیم داریم میایم میریم تا با وجود مریضی بهترین غذاها رو آماده کرده

چند روز که اونجاییم همش خودش اشپزی میکنه میگم بذار من بپزم میگه نه شما اومدین اینجا باید دستپخت منو بخورین خونه خودتون خودت بپز

ولی گاهی وقتا که میبینم فرق میذاره ناراحت میشم 

حالا گفته دعا کن کمرم خوب شه حامله شدی بیام همه کاراتو کنم به خدا مامان خودم اینجوری نمیکنه که این پیرزن میکنه

اسی تو هم اگه میبینی احترام میذارن برو

اگه نمیذارن کمتر برو

هیچی مهمتر از آرامش نیست

میسازم زندگی رو به سازم♥😍♥😍
روغن حیوانی و عسل😐

خب شاید دلشون گرفته پیر مردو پیر زن حال دلشون کوک نیست دلشون خاسته بچه و عروسشون باشن .... ادمهای پیر خلقشون بچه گونه میشه... مثل بابای من ۵۵ سالشه وقتی ن

حالش خوبه شمره ولی وقتی مریض و بیحاله خیلی مهربونه 😁

طنازی و لوندی برای شوهرم بلد نیستم....هرگز با سیاست حرفمو ب کرسی ننشوندم..... روک تو چشاش نگاه کردمو گفتم ....‌  ۸۰درصد حرفامم با دعوا پیش بردم چون یک زن بی سیاستم.... اما خط قرمزهایی دارم همیشه از رابطه بعنوان اهرم فشار خواسته هام استفاده نکردم چون حس کردم خودم بی ارزش میشم..... دوست دارم مادر بشم اما همش میگم اخه نمیشه ...اخه سخته.... اگر داستان زندگیمو خونده باشید میدونید سختیام برای چیه....میگم مادر نشم اما اگر خدا روزی خواست و شدم اون طوری برنامه بچینه که بچم مثل خودم تو سختی بزرگ نشه.... دوست ندارم بخاطر لذت بردن خودم و مادر شدنم فرشته ای رو اسیر کنم.... اونقدر به خدا و وجودش ایمان دارم که مطمئنم چند وقت دیگه پیام بدم و بگم خانمها 😍برای بیماری چشمهام یک درمان قطعی انجام شد و دیگه لازم نیست منتظر نابینا شدنم بشم.🤩🤩...بعد پیام بدم وای خدارو شکر ما یک خونه ی بزرگ با باغچه ای بزرگ خریدیم..😜..بعدم بگم مادر شدم.... ماشین خریدیم.......ووووووووو..... قول میدم همیشه توی لحظات خوشم بدون ترس از چشم زخم  خوشیمو باهاتون درمیون بزارم...💖. عوضش شما هم برای آرزوهام خوشبختیم صلوات بفرستید..... که ایمان دارم خدا توی قلب تک تکتون هست و همتون دلهاتون پاکه  💞😘😘🥰
پدرشوهرم خوبه مادرشوهرم مشکل داره  مثلا من خیلی محبتشون میکنم اخر سر میگه هیچی دختر ادم نمیشه ...

خب پس به خاطر پدرشوهرت برو گناه داره دلش میخواد شما رو خم ببینه 

گروه بنفش😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊وزن ۹۱😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥قد ۱۶۰☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺ هدف اولیه ۷۰ 💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪 هدف بعدی ۶۵👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌 تا کور شور هر آنکه نتواند دید                                     دوست عزیز اگر جوابتو نمیدم دلیل بر این نیست که جوابی ندارم یا تو راست میگی دلیلش فقط نگرانی از تعلیق شدنه و الا همچین جوابتو میدم که تا آخر عمرت سکوت کنی. اونی که خوابه رو میشه بیدار کرد ولی اونی که به خواب رفته رو نه .خدایا به حق شهید دشت نینوا ریشه ظلمو خشک کن خدایا یه نظرم به ما بیفکن 😍😍 دوست دارم خدا😙😙😙
😐 باع بدبختا دعوتت کردن حالا یچی حاضری اوردن برات نخوردی  الکی واس خودت دشمن شدی باهاشون؟؟؟😐 ...

عزیزم این یبار بود که اصلا مشکلی نداشت

ازون موقع که عروسی کردم اینطورن

زنگ میزنن میریم اونجا میبینیم میگن عه چرا نگفتین ک میاین شام نداریم الان😐

حتی قبلا میگفتم ایرادی نداره ما‌که از یه خانواده ایم هر چی بود‌میخوریم اما دیگه شورشو دراوردن

روغن حیوانی و عسل😐

دیگه نرو

دوماه یه بار یه سر بزن و تموم

اخه روغن و عسل بزاری جلو مهمون😒

2706