2410
2553
عنوان

درمان وسواس فکری.😊

3256 بازدید | 156 پست

دوستای گلی که وسواس فکری دارن و نمیدونن چجوری درمانش کنن با این تاپیک همراه باشن

اول باید یه نکته رو ذکر کنم

تمرینهایی ک اینجا گفته میشه واسه درمان باید ب طور مرتب انجام بشه.یعنی شما نمیتونی فقط این تاپیک رو بخونی و رد بشی.باید حتنا حتما بهشون عمل کنی هرچقدم سخت باشه.

اول بیایم ببینیم وسواس فکری چی هست😻

وسواس فکری ب اضطراب های شدید و پی در پی گفته میشه که درواقع با اینکه هنوزم اتفاق نیوفتاده اما شما استرسش رو دارید

بر فرض مثال شما روز شنبه امتحان دارید.از الان مدام نگرانین : حالا چی میشه.اگه بد بشه چی.اگه رد بشم چی و....

بعد شما امتحانتونو میدین و استرستون تموم میشه اما بلافاصله اضطراب جدیدی میاد توی ذهنتون.و این روند ادامه پیدا میکنه و شما اذیت میشین

تو پستهای بعدی واستون مینویسم ک چجوری ازشرش خلاص بشید.

لطفا تاپیک رو ذخیره کنید😊

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃

شما روانشناسی؟

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

شما روانشناسی؟

تاحدودی.ولی این تکنیک هارو امتحان کردم و جواب گرفتم چون خودمم وسواس فکری شدید داشتم

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
2456
چقد احتیاج دارم به یه روانشناس  چقد حالم بده  کم کم دارم میشم یه ادم دو قطبی  اختل ...

پس حتما تاپیک رو بخون

واییی من خیلی دارم از وسواس فکری عذاب میکشم 😔

پس اینجا جای مناسبیه😊ساعت ۲ میزترم پستهارو

ذخیره کن تاپیک رو گلم

ایشالله بتونم کمکت کنم

2714

من اسم وسواس میاد اعصابم بهم میریزه

بچه که بودم وسواس و اضطراب شدید داشتم البته الان خوبم ولی هنوز میترسم دوباره بیاد سراغم

ولی چه خوب که به فکر هستی و به دیگران کمک میکنی

امیدوارم موفق باشی و برای دیگران مفید باشه

لا اقة لنا.

دوستان وقتی پسترو گذاشتم حتما لایکتون میکنم

نگران نباشید

تاحدودی.ولی این تکنیک هارو امتحان کردم و جواب گرفتم چون خودمم وسواس فکری شدید داشتم

تا حدودی چجوریه؟

اهان

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
من اسم وسواس میاد اعصابم بهم میریزه بچه که بودم وسواس و اضطراب شدید داشتم البته الان خوبم ولی هنوز ...

فدتتبشم عزیزم

بله خودم داشتم و میدونم چقد سخته

انشااله همینطور باشه

2706