2733
2734
عنوان

غذای کمکی نوزاد چی بهش بدم

352 بازدید | 23 پست

سلام خانوما یه سوال من میخوام یه ماه زودتر شروع کنم به بچه ام غذای کمکی بدم اگه بخوام فرنی درست کنم طرز درست کردنش چجوریه؟اولش باشیر خودم درست کنم دستورش چیه؟

راستی کسایی که به بچه هاشون سرلاک میدن اولین سرلاکی که بخوام شروع کنم چی باشه بهتره ومارکش هم بگید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه قاشق آرد برنج + یه فنجون آب

بذار رو شعله ملایم مدام هم بزن تا قوام بیاد یکمم شیرینش کن، وقتی ولرم شد یکم از شیر خودت یا شیرخشک بریز ( میتونی هم نریزی)

اولین سرلاک هم سرلاک برنج

من مشکلات را حل نمی کنم , من افکارم را درست می کنم ، سپس مشکلات خودشان حل می شوند. (لوییز هی)
2728
یه قاشق آرد برنج + یه فنجون آب بذار رو شعله ملایم مدام هم بزن تا قوام بیاد یکمم شیرینش کن، وقتی ولر ...

عزیزم واسه یه قاشق ارد یه فنجون زیاد نیست؟ 

راستی بعلاوه فرنی که بخوام شروع کنم بدم سرلاک برنجم بدم یا یکیش کافیه؟

2738
عزیزم واسه یه قاشق ارد یه فنجون زیاد نیست؟  راستی بعلاوه فرنی که بخوام شروع کنم بدم سرلاک برنج ...

نه زیاد نیس دستورش همینه، یک ق غ ، مدام هم بزن غلیظ شه یکم

نه اول یه هفته فقط فرنی روز اول یکی دو قاشق مرباخوری  کم کم زیادش کن

بعد از یه هفته حریره بادوم

سرلاک مناسب ۶ ماهگی به بعدو بگیر 

من مشکلات را حل نمی کنم , من افکارم را درست می کنم ، سپس مشکلات خودشان حل می شوند. (لوییز هی)

حریره بادوم با ارد برنج....موز له کن بهش بده.آب سیب...آب ولرم هم بده...

خدایا هرکی حسادت میکنه،دروغ میگه،تهمت میزنه،دو به هم زنی و سخن چینی و فضولی میکنه،لعنتش کن،به خاک سیاه بشینه🤲😊🙂😊😍😑😐

اول با یه غذا شروع کن مثلا فرنی شیر خودت رو هم آخر که میخواستی از رو گاز برداری بریز توش زیاد نذاری بجوشه با شیر خودت

چند وعده که دادی دیدی مشکلی نیست سرلاک رو هم شروع کن

حریره بادوم و لعاب برنج هم خوبه

نور خواهی مستعد نور شو.... 
2706