2737
2734
عنوان

نامزد دوستم برای کادوتولد بهش وای بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 2491 بازدید | 160 پست
درسته اینم هست ولی ممکنه اولش نقش بازی کنه بعد یه مدت خودشو نشون بده

اگه خواستگاری رو به ۵ نوبت بکشونین مشخص میشه من کاری کردم شوهرم ۵ بار اومد خواستگاری...نتونست فیلم بازی کنه و خداروشکر خسیسم نبود. ولی خانوادش خسیسن.

عزیزم من اون خانم رو گفتم به خدا منظورم شما نبودی 😭😭😭😭😭😐😐😐❤️ خداروشکر که دوطرفه ش این عشق. ا ...

من اینطوری نیستم منم هر چی دارم براش میزارم تو درس کمک هم میکنیم رابطه مون دو طرفه ست 

منم نمیگم به زور بخر 

ولی خودش دوست داره بخره این عشقه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چون واسه برادرشوهرم میرن خواستگاری میبینم چه جوری شیرینی و گل میخرن...ولی شوهرم خودش پول میداد بهتری ...

مررررسی شوهررر 👌👌👌👌 اسفند دود کن خواهر چشمامون شور نیستا... برای آرامش خاطر خودت

عزیزم من اون خانم رو گفتم به خدا منظورم شما نبودی 😭😭😭😭😭😐😐😐❤️ خداروشکر که دوطرفه ش این عشق. ا ...

ببخشید شاید برادرتون خودش برای خودشیرینی خرج دختره میکنه تحویلی از رابطه های دختر پسر دختر چیزی درخواست نمیکنه پسر خودش میخره وخرج میکنه

ببخشید شاید برادرتون خودش برای خودشیرینی خرج دختره میکنه تحویلی از رابطه های دختر پسر دختر چیزی درخو ...

والا چی بگم. آخه خودشیرینی برای چی😑دختره کلا با لباسا و کیف و کفش 40 کیلو نمیشه 😂😂😂😂جالبه هررررشبببب شام میبرتش بیرون. بهش میگم آخه بچه جان هرچی میدی این میخوره صبح میکشن ازش بیرون 😂

2738
خب اونم دیگه دختر باید طرفشو خوب بشناسنه بعد باهاش صمیمی شه. متاسفانه از این پسرا کم نیستن نهههه یه ...

دقیقا...پدرشوهرم یه بار به من گفت ببین من ارزش به دخترم میزارم با اینکه ازدواج کردن عیدی براشون‌سکه میخرم میبرم خونه دامادم...چقدر من با محبتم به دخترام(منظورش این بود بابای تو نمیکنه) پدرشوهرم به من ۵۰ پول عیدی میده همش‌ توقعی هم ازش ندارم ولی امسال بهش گفتم حاجی سکه گرون شده محبتت هم نم کشیده دیگه به دخترات ارزش نمیذاری نه!!!(امسال پول برده ۲۰۰ براشون)

کلا لال شد دیگه😐😐😆😆😆😆

دوستم وضع مالی خودشون خوبه ولی وضع پسره متوسطه حقوقش ماهی سه تومنه اونم توشهرستان کارمیکنه

اول از همه سلامم

چقدر دوستتت از نظر عاطفه وفکری ضعیفه 

بعنی خاک برسرش✋✋✋چقدر بیشوره خب پسره شاید اون زمان واسه واسه مادرش داشته.. اما الان دستش خالی...

والا بدبخت ۵۰۰ داده بهش دیگه چی میخواد...

از نظر من وقتی شوهرت یا نامزدت باب میلته از نظر اخلاق ورفتار واقایی ومهربونی و...‌ یه تبریک با یه بوسه گرم واتیشی کافی😍😍😍😍

خانم های محترم حمله ممنوع☝☝😅😅😅😅

این نطر شخصی خودم بود😊😊

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار
دقیقا...پدرشوهرم یه بار به من گفت ببین من ارزش به دخترم میزارم با اینکه ازدواج کردن عیدی براشون‌سکه ...

🤣🤣🤣🤣

خیلیییی خوب گفتی دمت گرم 👌

«شب» می رود. این اقتضای «طبیعت» و «حکم» تاریخ است!
2706