2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوشبختم😑✋

ازتون خواهش میکنم برای آزادی بابام دعاکنید،حال دلم این روزا خیلی گرفتس بابام یک سالو نیمه زندان دوتا زن داره ۸تا بچه خلاصه بگم شرایط زندگیشون سخته غصه خانوادم و غصه زندگی خودم راحتم نمیزاره از ته دلتون خواهرانه برامون دعاکنید.ممنونم
2728

سلام ب جمع مااا خوشااامدی

🖤صاحب اصلی این اکانت فوت شده است🖤اکانت خواهرم بوده با خط هممون اینجا کاربری درست کرده بود.خط دیگه ای نیست که من کاربری برای خودم درست کنم . الانم فوت شده منم گاهی وقتایی که مجبور باشم و سوال داشته باشم با این اکانت میام چون اینو با خط من درست کرده لطفا دیگه سوال نکنید ، ممنونم🙏🏻
2738

من از تو بدترم . سرکلاس معلم گفت حاضری بزنید ی لحظه یادم رفت اسمم چیه 

تعلیق نکن نی نی یار 😭 قرصامو قرصامو بهم بدین وقت رفته این 2سالو بهم بدین بهم بگین ی خوابه زندگیم هرچی که خوبه از اونا بهم بدین الان ی آدم مستم و بی روح چون سوزوندم من پشت دستمو دیروز که یادم نمونه تو چندروزه نیستی اما با امروز میشه 730روز💔ی در میخوام اونورش اتاقت باشه این عادیه آدم بخواد معتادت باشه؟ / تا حالا اینقدر ازت پر نشدمو پیدام کن تا من گم نشدمو 

فعالیت های ذهنیت رو بیشتر کن

کتاب بخون (غیر رمان)

کلاس برو

تغذیه خوب

بازی های فکری و به خصوص تقویت حافظه 

من باور ندارم شما خنگ باشی ولی اگر از ذهنت کار نکشی در سنین بالاتر امکان ابتلا به الزایمر بیشتر میشه 

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!
باورم نمیشه کی؟😃

به خدا همین امروز صبح بعد که گفت فلانی چرا انلاینی ولی حاضری نمیزنی یادم اومد اسمم چیه 

تعلیق نکن نی نی یار 😭 قرصامو قرصامو بهم بدین وقت رفته این 2سالو بهم بدین بهم بگین ی خوابه زندگیم هرچی که خوبه از اونا بهم بدین الان ی آدم مستم و بی روح چون سوزوندم من پشت دستمو دیروز که یادم نمونه تو چندروزه نیستی اما با امروز میشه 730روز💔ی در میخوام اونورش اتاقت باشه این عادیه آدم بخواد معتادت باشه؟ / تا حالا اینقدر ازت پر نشدمو پیدام کن تا من گم نشدمو 
الهی عزیزم عاشق نشدی😉😁

کلا بیشترچیزایادم میره ولی این دیگه نوبربود.

2706