2733
2734

بچه ها ی رشته متوسط ک ه توی شهر خودت قبولی بهشتی هم قبولی کدوم بهتره وقتی از شهرت 6بدت میاد عیبی داره بری ازش و تو بهشتی درس بخونی ینی بیشتر بخاطر دانشگاه از شهرت بری ن علاقه به رشته خوابگاه خوبه ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

باید ببینی روحیه خودت چجوریه زندگی تو یه شهر دیگه خیلی خوبه خیلی ادم از هر لحاظ مستقل میشه بضیا خیلی وابستن به خونواده و نمیتونن برن یه شهر دیگه من خودم یهوشهر دیگه درس میخونم و 1000 سال قبول نمیکنم بیام شهر خودم😁

اصلا از خوابگاه خوشم نمیاد تو دانشگاه ما همه شهرستانی ها گریه می کردن می گفتن هم اتاقی ها رعایت نمی کنن خیلی سختشون بود خدامو هی شکر می کردم تو شهر خودمون قبول شدم 

🏴« السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللهِ الحُسِین، اَلسَّلامُ عَلَیْکَ وَ رَحْمَةُ اللهِ وَ بَرَکاتُهُ».یه سلام کوتاه به امام حسین علیه السلام هست که ثواب 20 حج قبول رو داره و به روایتی 99 حج پیامبر چرا حج؟ چون حج یکی از جامع ترین عبادات در اسلام هست.... ما با هر گناهمون اعمال خیرمون از بین می ره ولی اینجا چون حج پیامبر در اعمال ما نوشته شده حتی اگر گناهم خدای نکرده بکنیم این عمل عمل پیامبر هست و پاک نمی شه و تا اخر با ماست  التماس دعا
2738