2726
عنوان

میخوام برم شهر خودم😭😭😭

278 بازدید | 10 پست

بچه ها من تو یه خونواده ای بزرگ شدم که تمام فامیل حسرت زندگیمونو میخوردن، ولی به دلایلی بعد از ازدواج من، مادر و پدرم از هم جدا شدن. خب؟ 

18سالم بود ازدواج کردم با شوهرم که 31 ساله بود. از هر نظرم بگین از شوهرم و خونوادش سر بودم. 

این 7 سال خیلی چیزا رو بخاطر شوهرم تحمل کردم. خیلی سختیا. 

الان 3 ماهه اومدم شهر شوهرم. 

هفته ی پیش خواهرشوهرم به دخترم گفت خر با حالت دعوا. 

بهش گفته بودممن روی دخترم حساسم باهاش مودبانه صحبت کن. تذکر میدی بده ولی روش اسم نذار. 

اون روزم رفتم گفتم چرا تو متوجه نمیشی هرچی میگم باهاش درست حرف بزن من اجازه نمیدم هرکی هرطور بخواد با بچه هام حرف بزنه. 

خلاصه بحثمون سر بچه باز شد. 

من جمع کردم برم، یهو گفت تو مشکلت اینه بی خونواده ای اگر زیر سایه پدر مادر بزرگ میشدی اینطوری حرف نمیزدی. 

خیلی حرفش برام سنگین بود خیلی. 

دیگه تا اخر عمرم نمیخوام ببینمشون. من خیلی سنگدلم وقتی یکی از چشمم بیفته افتاده. 

شوهرمم ماموریته الان فردا میاد. 

الانم جاریم اومده. بچه ش اومد در زد اومد با بچه هام بازی کرد و بایاش صداش زد رفت. 

بچه هام همش دارن بهونه میگیرن که با اونا بازی کنن. 

از طرفی اصلاااااا دلم نمیخواد بچه هام برن بالا. 

شوهرمم اجازه نمیده این اخر هفته رو برم شهر خودم. 

کلافه م خیلی.......... 

شوهرت حالا پشتتو میگیره یا اونم میخواو بگه حق با خواهرشوهرته؟ 

آیلین سابق /تو ماهی و من ماهی این برکه ی کاشی اندوه بزرگیست زمانی که نباشی... هرگز به تو دستم نرسد ماه بلندم اندوه بزرگیست چه باشی،چه نباشی🌙

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بگو تو با خانواده ای نمیتونی با یه بچه درست حرف بزنی که

درساحل زندگی قدم میزدم،همه جا دو رد پا دیدم،جای پای من و خدا،به سخت ترین لحظات که رسیدم،فقط یک جای پادیدم،گفتم خدایا درسخت ترین شرایط مرا تنها گذاشتی،ندا امد تورا در سخت ترین شرایط به دوش کشیدم....
شوهرت حالا پشتتو میگیره یا اونم میخواو بگه حق با خواهرشوهرته؟ 

اون بمن گفته بود هروقت اینا هرچی گفتن تو هیچی نگو که سر دعوا باز نشه. برا همینم بمن میگه تقصیر توعه تو شروع کردی. منم گفتم من نمیتونم لال شم هرکی هرچی بخواد بگه

بخاطر این حرفاش بینهایت ازش سرد شده م و خیلی به طلاق فکر میکنم. چون من هیچ جوره نیازی به شوهرم ندارم عاطفیم نتونه تامینم کنه که دیگه هیچی.