2410
2553
عنوان

گرون یا ارزون مسئله این است

| مشاهده متن کامل بحث + 566 بازدید | 28 پست
اخه چرا فک میکنی هرچیزی که شما دوست داری اونم بایددوست داشته باشه کافیه ببینی به چیزی علاقه نشون مید ...

شوهر من سخت پسنده خیلییی خودمم همین طور حتی اگه لباسه رو مجانیم بهم بدن خوشم نیاد نمیخرم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مشکل همینه من دوستش دارم شوهرم میگه نه و میزنه تو پرم در نتیجه بدم میاد ازش 

خب ایندفعه با هم برین خرید ی چیز خیلی شیک و گرون انتخاب کن ببین عکس العملش چیه

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤
2456
اخه گفتی اعتمادبنفسم اومده پایین و سلیقه م بد نیست گفتم.

نه سلیقم خوبه به حرف بقیه خیلیییی حساس شدم ‌‌‌‌‌حتی اگه عاشق لباسم باشم بگن چرا اینجوره چرا اونجوره لباسه رو دیگه خیلی دوست ندارم

مشکل همینه من دوستش دارم شوهرم میگه نه و میزنه تو پرم در نتیجه بدم میاد ازش  

همین دیگه اون چیزی که برای اون میخری  بهتره سلیقه ونیاز خودش باشه وچیزی که برای خودت میخری ومی خوای همسرتم قبولش کنه میتونی چنتا گزینه که دوستش داریو بهش معرفی کنی واونیو که بیشتر  می پسنده بخری اونجوری ظاهرا خواست همسرته ولی درحقیقت سلیقه خودته

خب ایندفعه با هم برین خرید ی چیز خیلی شیک و گرون انتخاب کن ببین عکس العملش چیه

۵ساله میخوایم ساعت ست بخریم باور میکنی هنوز پیدا نکردیم به خدا من خسته شدم گفتم تو فقط بپسند من میندازم آخرم نشد تهش اینترنتی ی ست خریدم با مشورت خودش بند چرمه رو گفت رنگش میره از یه مدل دیگه ک بندای ژله ای داشت گرفتم بعد میگه مث ساعت بچست 

2714
چی؟ ینی به ظاهر اهمیت نمیدی؟ 

ظاهر برام مهمه کیفیتشم همین طور شوهر من سر اندازه یقه و حالت وایسادنش رنگ دکمه های پیراهنشم براش مهمه بیشتر وقتا تو مغازه میخره تو خونه ی ایرادی براش پیدا میکنه میذارتش تو کمد