2726
عنوان

من اندامم این شکلی هست +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1778 بازدید | 66 پست
نه همیشه همین جوری بودم 

مامان منم حتی معدشو بست پایینش لاغر نشد که نشد 

کلی هم پیاده روی میکنی ولی هیچ فرقی نمیکنه

میخوام از روش سوجوک بهش بگم امتحان کنه شاید جواب بده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دقیقا منم بالا تنم لاغره ِِلاغره ولی پاهام چاقه 

😭😭😭من نمیگم بده اینجوری ولی اگه پاهام یکم لاغر تر بود بهتر بود 

هیچ چیزی بیرون از وجودت نیست که تورو بهتر،قوی تر،غنی تر،سریع تر و باهوش تر کند.بیرون خودت دنبال هیچی نگرد چون همه چیز درون توست....🌈🌹🦋♥️
2728
آره خب قطعا بهتر بود  ببین دوچرخه ثابت خوبه ها

من خیلی دو چرخه سواری میکنم سه روز تو هفته روزی ۲۰کیلو متر دو چرخه سواری میکنم ولی نمیشه 😑😑

هیچ چیزی بیرون از وجودت نیست که تورو بهتر،قوی تر،غنی تر،سریع تر و باهوش تر کند.بیرون خودت دنبال هیچی نگرد چون همه چیز درون توست....🌈🌹🦋♥️

من بالا تنه لاغرتر از پایین تنه را دوست دارم .

البته نه اینکه خیلی تفاوت داشته باشه 

جنیفر مثلا خوبه 

شیک هست اندامای اینجوری.ساعت شنی دوست ندارم 

معنی اسمم مروارید پر ارزش هستش 🙂 دینم مسیحیت هست در حال تحقیق روی ادیانم ‌.اگر سوال پرسیدم و به نظرتون سوال مسخره ای بود دلیلش اینه که به همه قوانین دین و احکام اسلام  آشنا نیستم پس بد برداشت نکنین😘 در مورد دینم هم درخواست دوستی ندین لطفا☺
من خیلی دو چرخه سواری میکنم سه روز تو هفته روزی ۲۰کیلو متر دو چرخه سواری میکنم ولی نمیشه 😑😑

آره خیلی بده 

ما استخون بندیمون اینجوریه عزیزم ولی خب اگه واقعا هرکاری میکنی و نمیشه سعی کن ثابت نگه داری خودتو 

من بالا تنه لاغرتر از پایین تنه را دوست دارم . البته نه اینکه خیلی تفاوت داشته باشه  جنیفر مث ...

واای جنیفر که عشقه 😍😍

لعنتی همه جوره خوبه

آره خیلی بده  ما استخون بندیمون اینجوریه عزیزم ولی خب اگه واقعا هرکاری میکنی و نمیشه سعی کن ثا ...

باید باهاش کنار بیام هییییی

2706