2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خیلی قشنگه😍😍😍کارتون پر رزق و روزی. هزینه ارسال به تهران چقدره؟اگر دوتا سفارش،بدیم یک هزینه ارسال ...

مرسی عزیزم، هزینه پست ۱۵ تومنه ، دوتا بخری همون ۱۵ تومن، بیشتر از دو تا فکر میکنم با هرسفارش یه مبلغ کمی میاد روی پست، مثلا دو سه تومن

خیلی قشنگه😍😍😍کارتون پر رزق و روزی. هزینه ارسال به تهران چقدره؟اگر دوتا سفارش،بدیم یک هزینه ارسال ...

عزیزم اگه تو پیجم هستی رنگ و طرحای مختلف‌گذاشتم، هررنگی بخوای هست، هایلایت کردم میتونی ببینی، اگه اینستا نداری تو تلگرام بهم بگی برات عکسارو میفرستم

رنگای دیگه نداری؟ قهوه ای مشکی؟ کمی بزرگتر جای موبایل هم داشته باشه؟

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.درمانده ام بفریادم برس یا ارحم الرٰحمین  
عزیزم اگه تو پیجم هستی رنگ و طرحای مختلف‌گذاشتم، هررنگی بخوای هست، هایلایت کردم میتونی ببینی، اگه ای ...

اینستا  ندارم .تل گرام اگر داری یا اینجا بزار 

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.درمانده ام بفریادم برس یا ارحم الرٰحمین  
عزیزم اگه تو پیجم هستی رنگ و طرحای مختلف‌گذاشتم، هررنگی بخوای هست، هایلایت کردم میتونی ببینی، اگه ای ...

تو‌پیچتون رفتم.ازاون کیف پول صورتیه رنگ و طرح دیگشم میخام.ولی تو پیچ نبود.اگر امادشو دارید برام عکسشو بفرستید تا انتخاب کنم

😍😍😍😍😍😘😘😘
2706