2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

لایک کردم گلم اگه دستور پختم بزاری خیلی خوب میشه😘😍

چشم میذارم

دشمن زنان،زنان احمقن👊دانشگاه روانشناسی خوندم و در اینده من دکوراتور کیک میشم❤زندگیم رو با عشق ساختم،با عشق ادامش میدم💕من یک زن موفقم یک انسان قوی برای اهدافم تلاش میکنم و ب دست  میارمشون 
2728
https://www.instagram.com/p/CFaMuIQlw4S/?igshid=yr18m33eboal اسی بیا این لینکه منه فاو کن بک بدم&n ...

وای چه خوشگله 

هیچ تعهدی نمیتونه آدمها رو کنار هم نگهداره مگر این که دلشون به بودن باشه 
وای چه خوشگله 

ممنونم گلم اگر فالوم کنی خیلی خوب میشه

احتیاج ب حمایت دارم

دشمن زنان،زنان احمقن👊دانشگاه روانشناسی خوندم و در اینده من دکوراتور کیک میشم❤زندگیم رو با عشق ساختم،با عشق ادامش میدم💕من یک زن موفقم یک انسان قوی برای اهدافم تلاش میکنم و ب دست  میارمشون 
کردم 🤩

مرسی گلم

منم با پیجم فالوت کردم  البته با اون پیجم فقط فالو میکنم😅

ممنونم عزیزم لطف کردین

خیلی قشنگه😍😍😍کارتون پر رزق و روزی.

هزینه ارسال به تهران چقدره؟اگر دوتا سفارش،بدیم یک هزینه ارسال حساب میشه؟از اون کیف پول صورتی چه رنگای دیگه دارید؟لطفا عکسشو بزارید

😍😍😍😍😍😘😘😘
2706