2726
عنوان

رفتارهمسرتون جوری هس که حس خانم بودن بکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 672 بازدید | 63 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بعدش فک کردم دیدم شوهرم اصلا ملاحظه زن بودن منو نمی کنه ومنم عادت کردم والبته اینم بگم که باعث شده د ...

اهان ازون لحاظ... اره خب بهش بگو

کانال خزعبلات نویسی هامه دوست داشتین بفرمایین @wayafzood
ما اساس میکشیدیم گوشه یخچالو چسبیده بود میگفت ندا بیا اینو بزاریم اشپز خونه😐 قیافه من🙁 قیافه شوه ...

آخ گفتی من هر روز دارم همچین موضوعاتی.اینقد بهش تیکه میندازم.میگم چیه تو بچه ت میفته.رحمت میفته.انگار نه انگار

من چون خونمون روستا بود خیلی کار میکردم و حتی مثلا ی چیز ۲۰ کیلویی بر میداشتم مثلا بشکه ۲۰ کیلویی اب و یادمه چند بار ک زیاد کار نکردم شوهرم سرکوفت بهم زد ک تو باید همون روستا میموندی و کار میکردی زحمت میکشیدی اینجا میخوری میخابی 

میدونم نام کاربریم درستش گرگ بالان دیده هست لطفا اینقد ریپلای نکنین وقتی اسمو مینوشتم هر کاری کردم یادم نیومد فک کردم باران باید بنویسم 
آخ گفتی من هر روز دارم همچین موضوعاتی.اینقد بهش تیکه میندازم.میگم چیه تو بچه ت میفته.رحمت میفته.انگا ...

خنگن بخدا عقل ندارن که   انگار نه انگار زن گرفته فک میکنه بروسلی گرفته  یا رونی کلمن

قیافه من وقتی میام نی نی سایت 😮🤔😶🤐😖😧🤒🤕🤮                    تیکر رسیدن به ارزومه  بارداری نیست 

بار سنگین نمیذاره بردارم خودش باشه حتی ی کیلو ام نمیذاره جا ب جا کنم اما تا دلت بخواد شوخی خرکی میکنه ک حس دختر بودن رو ازم میگیره

دشمن زنان،زنان احمقن👊دانشگاه روانشناسی خوندم و در اینده من دکوراتور کیک میشم❤زندگیم رو با عشق ساختم،با عشق ادامش میدم💕من یک زن موفقم یک انسان قوی برای اهدافم تلاش میکنم و ب دست  میارمشون 
2706