2733
2734
عنوان

اگه باباتون بگه بهتون....

| مشاهده متن کامل بحث + 1419 بازدید | 88 پست
خوبه بابا داری قدرشو بدون خدا حفظش کنه من بابا نداشتم موقع پریودم اینقد درد میکشیدم مامانمم همیشه س ...

اینکه در مورد عادتم پدرم خبر داشت دلیل بر خوب بودنش نیست گلی😔

" تو مرا آزردی !...که خودم کوچ کنم از شهرت !تو خیالت راحت !میروم از قلبت!میشوم دورترین خاطره در شبهایت !تو به من میخندی !و به خود میگویی ، باز می آید و میسوزد از این عشق ولی...برنمی گردم ، نه !میروم آنجا که دلی بهر دلی تب دارد ...عشق زیباست و حرمت دارد ... "  (سهراب سپهری)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من همین اخرای راهنمایی دبیرستانم چندبار پیش بابام خوابیدم بعد ناخنام بلند بود بدخوابم بودم کشیدم توص ...

😂

" تو مرا آزردی !...که خودم کوچ کنم از شهرت !تو خیالت راحت !میروم از قلبت!میشوم دورترین خاطره در شبهایت !تو به من میخندی !و به خود میگویی ، باز می آید و میسوزد از این عشق ولی...برنمی گردم ، نه !میروم آنجا که دلی بهر دلی تب دارد ...عشق زیباست و حرمت دارد ... "  (سهراب سپهری)
2731
بنظرم خجالت خوبی نیست من ذوق میکنم  میبینم همچین باباهایی هستن

🤷🏻‍♀️

2738
یبار نمیدونم تو خواب چجوری بیچاره رو لگد زدم گفت این روزا آدمه شبا الاغ😐😅

😂من یه بار که پیش پسر خالم خواب بودم نصفه شب چنان کوبید تو شکمم که سریع جامو عوض کردم

😐من تا کلاس دوم با بابام حموم میکردم  تا کلاس پنجم هم بغلش میخوابیدم 😁😶 کلا راحتم باهاش

چ خوب منم بابام بهترینه اماخب.فقد یادمه یه بارنوار استفاده شدمو دیده بود همون روزو گذاشتم رفتم خونه ننه بزرگم چشم به چششون نیوفته 

اینکه در مورد عادتم پدرم خبر داشت دلیل بر خوب بودنش نیست گلی😔

ای جانم عزیزم فکر کردم حتما کلی بهت میرسه.‌‌..

ولی خب میدونی چیه داشتن پدر خیلی قشنگه حس خوبیه وقتی پدرت عاشقت باشه و بهت عشق بده بهت محبت کنه  تعجب میکنم وقتی میبینم یا میشنوم یه سری پدرها دست بزن دارن یا توجهی به دخترشون نمیکنن اصلا مگه میشه عاشق دختر نبود؟ اونم عشق پدر به دختر 😍😍

دلم برا بابام تنگ شد 

😂من یه بار که پیش پسر خالم خواب بودم نصفه شب چنان کوبید تو شکمم که سریع جامو عوض کردم

پسرخاله ی من اینجوری نیس بااینکه حالت عادیش خیلی کنترلش سخته شیطونه ولی یبار خونشون بودم توخواب انقد مظلوم و اروم بود 

طوری زندگی کن که انگار فردایی وجود ندارد.
چ خوب منم بابام بهترینه اماخب.فقد یادمه یه بارنوار استفاده شدمو دیده بود همون روزو گذاشتم رفتم خونه ...

ولی بابای من بهترین نیست فقط راحت با اینجور مسائل برخورد میکنه

2706