2726
عنوان

دعوای زن و شوهری

| مشاهده متن کامل بحث + 1766 بازدید | 126 پست
خب من الان فکر میکنم تحت تاثیر مادرش این کارا رو کرده؛نه اینکه خودش بخواد.آخه مادرش خونه بود؛وگرنه ق ...

و اگر خدایی نکرده فکرت غلط شد چی؟؟ کسی که تا این اندازه تحت تاثیر مادرش باشه، بعد عروسی هم هست.

دور از زندگی شما باشه، چنین اتفاقی برای دوستم افتاد. ۱۰ ماه بعد از عروسی بعد از کلی کتک و بی حرمتی افتاد دنبال کارای طلاق و پشیمون بود که چرا تو عقد اینکارو نکرده؟ ۳ سال هم طول کشید تا طلاق بگیره

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
من الان کوتاه اومدم ولی آخه مادرش خیلی روی حرفاش تاثیر داره؛ما قبلا اصلا دعوامون نمیشد.الان نمیدونم ...

منم همین مشکلو داشتم

مادر همسرم خیلی حرف بی منطق میزنه

رفتیم مشاور و مشاور خوب جوابشو داد

حداقلش اینه ک میدونه حتی اگر مامانش حرف بزنه حق با اون نیست و منم آدمم واس خودم سلیقه و نظر دارم

اتفاقا همسرمم ب من گفت تو خیلی ولخرجی و خیلی مانتو داری.گفتم همه اینطورین .بعد اسم خواهراشو زن داداششو آورد و گفت اونا ک اینطوری نیستن.اولش گفتم ک دیگه حق نداری اسم هیچ زنی رو بیاری و با من مقایسشون کن بعدشم من از قبل هم بهترین لباسارو میپوشیدم و همیشه جدید میپوشیدم.نمیتونم عین پیرزنا یه مانتو رو سر کار بپوشم پارک بپوشم.عروسی بپوشم.مراسم ختم بپوشم....چندباری هم گفت زیاد خریدی گفتم تو پولشو نمیدی دیگه ساکت شد.

ب نظرم برید پیش مشاور.خیلی تاثیر داره تو روابطتون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عاشق تحقیر کردنه؛همش میگه من بخوام راحت میتونم تو رو سرکوب کنم طوری که نتونی حرف بزنی.اما بهت احترام ...

دیگه نرو خونشون.حتی خوب بودین هم نرو.بگو جایی که بهم بی احترامی بشه نمیتونم برم

ببخشید که نمیتونم راهنماییت کنم. چون این مورد به نظرم اصلا راه اغماض نداره.

خب چیکار کنم؟آخه ما طلاق توی فامیل هم خوب نمیدونیم و اصلا تو مراممون نیست.همه قضیه رو میدونن.خودم تنهایی برم مشاوره؟اخه همش بهش میگم میگه که خب تو مقصر بودی.جواب اون حرفت این بود وگرنه من که وحشی نیستم کتک بزنم.بعدشم گفت که مادرم به تو اولویت داره🥺🥺🥺

2728
   دیگه نرو خونشون.حتی خوب بودین هم نرو.بگو جایی که بهم بی احترامی بشه نمیتونم برم

خب بازم میگه که من شوهرتم هر چی میگم باید بگی چشم.میگه نمیشه پدر و مادر رو حذف کرد.باید بیای خونه ما؛زور میکنه اگرم من نرم دعوا میشه.میگه باید روز اول آشنایی میگفتی که هیچ جا نمیای.منم گفتم من نمیگم جایی نمیام؛باید مرتب و خوب بریم چون عروس دومادیم.الانم تا چند وقت بگم نمیام؟؟بالاخره که بعد عروسی باید برم...

خب چیکار کنم؟آخه ما طلاق توی فامیل هم خوب نمیدونیم و اصلا تو مراممون نیست.همه قضیه رو میدونن.خودم تن ...

طلاق هیج جا خوب نیست. برو مشاوره با شوهرت. اگه نیومد تنها برو. بهرحال حرف یه عمر زندگیه. الان دریتش کنه بعدا با وجود بچه نخوای تمومش کنی. یا درست میشه یا نمیشه. ولی حداقل تلاشت رو کردی و بهتر از هیچ کاری نکردن و بخشیدن الکیه

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

کتک زدنش هیچچچچ توجیحی نداره

۲۵ مرداد ۱۴۰۰ نحس ترین روز زندگی من بود … روزی که از خواب پاشدم گفتم صبحانه بخورم به بابا زنگ بزنم حالشو بپرسم اما …. گفتن یتیم شدی … بدبخت شدی …. دیگه زندگی برام تموم شد … همون روز همون ساعت من مردم … لطفا برای پدرم و ارامش خودم یه صلوات بفرستید 😔😔😔 خیلی زیاد محتاجم ….
منم همین مشکلو داشتم مادر همسرم خیلی حرف بی منطق میزنه رفتیم مشاور و مشاور خوب جوابشو داد حداقلش ...

پیشنهاد خوبیه.آخه میترسم تمام مسائل رو از اول به مشاور بگه و باز مقصر من بشم.آخه از اول عقد یک سری مشکلات داشتیم که مقصرش خانواده هامون بودن نه ما.الان همش پیام عاشقونه میده از دل من دربیاره؛اما من حرفاش مداااااام تو ذهنم داره میچرخه و آرومم نمیزاره

آخه من گفتم مهمونی نمیام و اون در جواب این حرفم گفت تو باید بگی چشم و روی حرف من حرف نزنی.بعدشم که ا ...

کلا تعریف می‌کنی چیشده و چیا گفته؟

خدایا اگه منو چاق نمیکنی حداقل دوستامو لاغر کن  😅🌹 ...معتقدم سفر لازم نیست ،ادما رو باید تو صف نذری شناخت🔫😂                                             مهر مادر ،شیر مادر،بیسکوئیت عمه ....💃
خب بازم میگه که من شوهرتم هر چی میگم باید بگی چشم.میگه نمیشه پدر و مادر رو حذف کرد.باید بیای خونه ما ...

جدی باش این دفعه

شل شل حرف نزن.محکم و جدی بگو با مامانت مشکلی ندارم.الکی بگو دلم واسش تنگ شده یا دوسش دارم.بگو چون منو پیش اونا تحقیر کردی و واکنشی نداشتن نمیتونم بیام اونجا.بگو اگر دختر خودشون بود چیکار میکردن؟

بگو برده که نیستم.جلوش حتما مقاومت کن واس چیزی ک میخوای.اون داره با دعواتورو عادت میده.توام با حرف و با زبون عادتش بده.تو خرید کردن قانع نباش.البته ک اگر توعقدی نمیشه توقع داشت اون زیاد واست خرید کنه.ولی قانع و بی خرج بارش نیار.و درمورد مادرش و دست بزن و حرفهاش حتما حتما برو پیش مشاور.

پیشنهاد خوبیه.آخه میترسم تمام مسائل رو از اول به مشاور بگه و باز مقصر من بشم.آخه از اول عقد یک سری م ...

نه کوتاه نیا.مهربون و صبور باش ولی جدی.نذار اینطوری با پیام و اینا قضیه رو ماست مالی کنه.

عاشق تحقیر کردنه؛همش میگه من بخوام راحت میتونم تو رو سرکوب کنم طوری که نتونی حرف بزنی.اما بهت احترام ...

برو جدا شو این آدم مشکل روانی داره بخدا 🔫😑.کتک زدن خط قرمزمه

خدایا اگه منو چاق نمیکنی حداقل دوستامو لاغر کن  😅🌹 ...معتقدم سفر لازم نیست ،ادما رو باید تو صف نذری شناخت🔫😂                                             مهر مادر ،شیر مادر،بیسکوئیت عمه ....💃
2706