2733
2739
عنوان

شوهرم بهم گفت ......کن خونه بابا😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1376 بازدید | 58 پست
عزیزم کشش دادی بدتر شده ک دیگ رفتی خونه بابات  همه خبر شدن   تو خونه قهر میکردی اما ...

نه نگفتم بخاطر چی گفتم اومدم یکی دو روز بمونم حوصلم سر رفته خونه

قیافه من وقتی میام نی نی سایت 😮🤔😶🤐😖😧🤒🤕🤮                    تیکر رسیدن به ارزومه  بارداری نیست 
بیرون تو ماشین حرف میزدیم چون مادر شوهرم خونه کناریمونه نشنون  یهو ماشینو روند بهم گفت سیکتیر د ...

تقصیرخودتهههه فقط

بهت لین حرفو زدو هیچی نگفتی تازع سنگرم خالی کردی؟میدونسی مردا اززنای ضعیف متنفرن؟

من مامان یزدان نیستم کاربری واگذار شده بهم😬

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تقصیرخودتهههه فقط بهت لین حرفو زدو هیچی نگفتی تازع سنگرم خالی کردی؟میدونسی مردا اززنای ضعیف متنفرن؟

الان خب من چیکار کنم 

قیافه من وقتی میام نی نی سایت 😮🤔😶🤐😖😧🤒🤕🤮                    تیکر رسیدن به ارزومه  بارداری نیست 
2731

از نظر قانونی و شرعی و همچی تاجایی ک میدونم شما زن اون ادمی پس باید خونه برات تامیین کنه و شماهم خونش زندگی کنی نکه بگه برو خونه بابات😐اگر قرار بود بری خونه بابات ولی همچنان زنش باشی چرا ازدواج کردی

2738
واقعا زشته یه مرد به زنش بگه هاری  ادم اتیش میگیره

منم با شوهرم بحثمون شدني از هار و مارو اينا حرف ميزنيم ولي تا اينجا نميكشونيم كاش توام زياد پيگير نميشدي ، فضاي مجازي زندگيه خيليارو خراب كرده

واقعا زشته یه مرد به زنش بگه هاری  ادم اتیش میگیره

چرا شما به خودت گرفتی اصلا برات نباید مهم میبود 

شاید منظورش یکی دیگه بوده 

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
به وکیلم گفتم گفت هیچ کاری نکن تا دو روز  وگرنه شکایت میکنم نمی تونه عدم تمکین ازم بگیره موقع ط ...

بابا حالا سریع کار و به وکیل و وکیل کشی نمیکشیدی عصبانی بوده به غلطی کرده پشیمون میشه

ولی نباید میومدی قهر هر کی ناراحته خودش بره

من شیعم،حیدر آقامه  
بابا حالا سریع کار و به وکیل و وکیل کشی نمیکشیدی عصبانی بوده به غلطی کرده پشیمون میشه ولی نباید میو ...

نه وکیل خانوادگی داریم همیشه مشورت میکنم باهاش

2706