2733
2734
اگر در همسایگان زن کوتاه سفید چهره و چشم رنگی داری ازش دوری کن  و اینکه طالعت در کل خوبه و نوشت ...

زن سفیدوچشم رنگی هست ولی قدش بلنده عزیزم بعدچی میشه؟

آدمک آخردنیاست بخند    آدمک مرگ همین جاست بخنددسته خطی که توراعاشق کرد      شوخی کاغذی ماست بخند      

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعد دیگ نداره گلم اینا طالع از رو کتاب و خیلی کلی توضیح میده 

ممنون عزیزم 

آدمک آخردنیاست بخند    آدمک مرگ همین جاست بخنددسته خطی که توراعاشق کرد      شوخی کاغذی ماست بخند      
2731
تو زنی سفید چهار با ابرو های کشیده هستی. زبان تندی داری شوهر خوبی نصیبت میشه ولی بد گو زیاد داره موق ...

سمانه 

گل طلا 

میشه واسه سلامتی امام زمان(عج)و حاجت روایی خودت ومن ☺یه صلوات بفرستی؟😚ممنونم مهربون❤
2738
خودم فروغ  مادرم راویه

تو طالعت خوبه ولی دشمن زیاد داری ک نمیتونن بهت آسیب برسونن  و اینکه مرگ پدر و مادر رو میبینی یعنی عمرت درازه 

و یه مدت اندوهگین یا خسته میشی ولی درکل خواسته هات رو بدست میاری

تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز ....
نه اخه من چطوری ازار رسوندم؟ باید چکار کنم الان؟

والا گلم تو کتاب نوشته یا کسی برات دعا کرده یا اینکه آزار رسوندی باید بری پیش دعا نویس تا برات باطلش کنه ولی از من میشنوی زیاد به این چیزا فک نکن اگ تا الان چیزی نشده و مشکلی نداره بازم برات مشکلی پیش نمیاد 

تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز ....
2706