2726
عنوان

یه ماهه قرمه سبزی نخوردم

731 بازدید | 102 پست

تروخدا یکی بیاد از اولین مرحله به من یاد بده اصلا خوب نمیشه وقتی درست میکنم لوبیاهاش سفت میشه اصلااااا جادنمیوفته چه کنم حالا بگین دیگه دونفره هستیم

مثلا سوال بیاد: واحد ارامش؟!❤️ بگی حضورش در ثانیه 🤤🤤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

لوبیاتو خیس کن شب قبل...یه خیارم بنداز نفخش رو بگیره.

سبزی رو حسابی سرخ کن.

لیمو عمانی بنداز اواخر پخت.

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭

لوبیا رو از شب قبلش خیس کن هم نفخش گرفته میشه هم بهتره پخته میشه 

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢

من اول لوبیا وگوشت رو تو زودپز میپزم  بدون نمک وادویه چون گوشت ولوبیا رو سفت میکنه.پخته شد سبزی میریزم وادویه جات و لیمو عمانی صبح زود براز تا خووب جابیوفته

لوبیا هاتم شب قبلش خیس کن

به امید فردایی شاد بازندگی بهتر❤
من اول لوبیا وگوشت رو تو زودپز میپزم  بدون نمک وادویه چون گوشت ولوبیا رو سفت میکنه.پخته شد سبزی ...

من خونه مجردیم واسه همین زود و نداریم چه کنم 😁⁦☹️⁩

مثلا سوال بیاد: واحد ارامش؟!❤️ بگی حضورش در ثانیه 🤤🤤

لوبیاهاتو جدا بپز. من هر سری یه کیلو لوبیا میخرم همشو میپزم خووووووب قشنگ میزارم نرم شه بعد میزارم فریزر استفاده میکنم. من سبزیاشو دقیق نمیدونم چی کم چی زیاد چون همیشه از مادرم و مادرشوهرم میارم‌. اونام اول آبشو میگیرن بعد میدن بهم یعنی من از مرحله سرخ کردن ب بعرشو میدونم

2706