2726

سلام 

وقت همگی بخیر 

دل آخرش چی شد؟ خوب تموم شد؟ 

مهربانم      عالم از توست           غریبانه چرا میگردی؟    اللهم عجل لولیک الفرج 

واقعا تموم شد 

خداروشکر 

تیکر تولد ۳ سالگی دلبرم😍 لحظه دیدنت انگار که یک حادثه بود، حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت... سیب را چیدمو در دلهره ی دستانم، سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت... تا سه بس بود که بشمارد و در دام افتد گفت 1 گفت 2 افسوس سه را دوست نداشت... من و تو خط موازی؟ نرسیدن؟ هرگز، دلم این قاعده هندسه را دوست نداشت... درس منطق نده دیگر تو به این عاشق که از همان کودکیش مدرسه را دوست نداشت 🙃 

نکیسا که خودکشی کرد 

از وقتی دلمون خواست یه فرشته خدایی به دلمون بیاره.هرروز هر ثانیه رو لحظه ب لحظه انتظار کشیدم ماه اول ماه دوم ماه سوم ماه چهارم .....یه روز عقب مینداختم ذوق مرگ یه هفته قبل پریودی استرس روز شماری میکردم اما الان ریلکس ........به مرحله ای رسیدم که فقط ریلکسم خودمم همیشه میگفتم مگه میشه کسی ریلکس باشه.دقیقا 16روزه عقب انداختم بی بی چک منفی با چه ذوقی گفتم شاید بی بی منفیه برم ازمایش ... ازمایش دادم منفیه برام مهم نیست به این حرف رسیدم که خدا میگه من به موقعه نی نی تو دلت میزارم پس اگر پریود شدی گریه نکن یا اگر عقب انداختی خوشحال نباش تا من نخوام نمیشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نکیسا  فلج  میشه   اوا فکر کنم میخواد خودکشی کنه رستا و ناهید  میرن  دنبالش    رابی  هم میره سراغ سیاوش و فاراب  از زندان ازاد میشه  توران  و شوهرش  بهم  برمیگردن   و توران میره دیدن رستا  تا اینجا دیدم فقط کلیپ بود

girl _sad-off دختر _غمگین _خاموش🖤🙂🥀✌🧸
نکیسا  فلج  میشه   اوا فکر کنم میخواد خودکشی کنه رستا و ناهید  میرن  دنبالش ...

شد فیلم هندی که

مهربانم      عالم از توست           غریبانه چرا میگردی؟    اللهم عجل لولیک الفرج 
2706