2737
2734
عنوان

حواستون باشه

307 بازدید | 27 پست

مهربونی بیش از حد

میشه وظیفه!

حواستون باشه!  

هیچوقت از ازرشهایت واسه کسی دست نکش!!!!!!!  ک اگ ی روز اون ادم ازت دست بکشه  تو میمانی و یک عمر بی ارزشی😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اره عزیزم شوهرمن بع مادرش کلا از من و بچه ام زده فقط دلخوشی مادرش مهم هست اونم وظیفه میدونه نه محبت نمیکه زنشم حق داره ی روز با شوهرش بیزون بره بگرده 

بهترین نیستم اما خودمم😍
من شدیدا حواسم هست انقدر اطرافیانم مهربونی نکردن منم یاد گرفتم فقط خودم و دخترم و شوهرم با خانواده خ ...

منم دارم سعی میکنم کلا دیگ ب کسی لطف بیش از حد نکنم چون همیشه نتیجشو دیدم ولی زود فراموشم میشه نمیدونم باید چکار کنم ک یادم بمونه

هیچوقت از ازرشهایت واسه کسی دست نکش!!!!!!!  ک اگ ی روز اون ادم ازت دست بکشه  تو میمانی و یک عمر بی ارزشی😔
2738
من شدیدا حواسم هست انقدر اطرافیانم مهربونی نکردن منم یاد گرفتم فقط خودم و دخترم و شوهرم با خانواده خ ...

دقیقن منم همین 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

خوبی که از حد بگذرد نادان خیاله بد کند به ادمهای ساده و بی شیله پیله همینطور بی سیاست میگن مهربون و ازشون سو استفاده میکنن مهربونی تو این دوره مثه زهره واسه ادم کسی قدردانش نیست همه دنباله بی رحما میرن

❤❤❤❤
منم دارم سعی میکنم کلا دیگ ب کسی لطف بیش از حد نکنم چون همیشه نتیجشو دیدم ولی زود فراموشم میشه نمیدو ...

نمیدونم چرا ادم میخواد تغییر کنه یک مسائلی انگار نمیذاره من تو موارد دیگه برام پیش اومده

چیشده استارتر؟کی چیکار کرده؟

من همیشه بیش از حد ب ادما خوبی میکنمـو این باعث میشه وقتی ازشون ی بدی کوچک ببینم دلم بدجور بشکنه بعدم فقط خودخوری میکنم 

نمیدونم چرا ادم میخواد تغییر کنه یک مسائلی انگار نمیذاره من تو موارد دیگه برام پیش اومده

دقیقا منم اینطورم مخصوصا تواین مورد نمیدونم خوبه یابد

خوبی که از حد بگذرد نادان خیاله بد کند به ادمهای ساده و بی شیله پیله همینطور بی سیاست میگن مهربون و ...

کاش میشد ک ادم گاهی در بعضی موارد بی رحم میشد 

2706