2737
2734
عنوان

سونوی واژینال و معاینه با اسپاکلوم

378 بازدید | 27 پست

بجه من امروز میرم دکتر زنان .ولی میترسم از آزمایش واژینال و معاینه ..دفعه اولمه.

🥺خدایا به بزرگی خودت قسمت میدم‌..اونایی که بچه دارنمیشن براشون اولادصالح عنایت بفرما😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درد داره ولی میشه تحمل کرد

بعداز ۲سال و نیم روز تولدم1400/8/22 بی بی چکم مثبت شدخدایا شکرت😍 امروز به مورخ۱۴۰۰/۹/۱۷واسه اولین بار صدای قلب❤ نی نیم رو با ضربان ۱۵۲ گوش کردم خیلی حس خوبی بود😍 ۱۴۰۰/۱۱/۱۸جواب غربالگریم بد شد وقتی تو مطب با چشم‌گریون منتظر نوبتم بودم واسه اولین بار تکون خوردن نی نیمو حس کردم من میدونم حالت خوبه عشق مامان🤰و امروز۱۴۰۰/۱۱/۲۷ بعد۹روزانتظار جواب سل فری اومد خداروشکر جوجه من سالمه ویه دخمل نانازه😍قشنگ مامان غصه نخوری این روزای سختم تموم میشه من تمام این کبودی های رو دستم رو بخاطر تو تحمل میکنم فقط سالم بیا بغل مامانی ❤ دخترک من خیلی عجله داشت ۳۶هفته ۱۴۰۱/۴/۶اومد بغل مامانش قشنگ‌من خوش اومدی به زندگی منو بابایی 👨‍👩‍👧
2728
کدوم سونو رومیگین یا معاینه؟ من دکتر آقا هست

معاینه!!دکتر اقا واقعا روت میشه؟؟؟من دیروز رفته بودم سونو واسه رگ های پام دکتر مرد بود از خجالت مردم 

دختر نازم من و بابایی بی صبرانه منتظر اومدنت هستیم ! فرشته کوچولوم ۲ آذر ۹۸ زمینی شد !!خدایا شکرت!!
2738

من مرد بود چند تا زن هم پیشم وایساده بودند یکی از زنا کاندوم انداخت سر دستگاه و تک واژن قرار داد ولی بعدش مرده دستگاه ودست گرفت

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خشنود شوی و ما رستگار❤خدایا امیدمو نا امید نکن 😢تیکر رسیدن به ارزوها😍نشد نشد که بیام بازم به دیدن تو‌‌‌‌‌‌نشدنفس بکشم نفس کشیدن تو روزای تار منه شبهای روشن تو 
دکتر مرد باشه بهت یه شلوارک میدن میپوشی ولی قسمت وسطش باز هستش دیگه ک بتونه سونو کنه 

من ادعا دارم برای زایمانم دکترم مردم باشه مشکلی ندارم ولی چرا الان یجوری شدم 😅😂😂😂

2706