2737
2734
دیگه تا ۱ ساعت دیگه خسته میشه میخوابه.هر چن از ۵ تا الان واسه ی نوزاد زمان زیادی که بیدار موندده

پاهام بی حس شد انقدر تکونش دادم ۵ دقیقه خوابید الان باز چشماشو باز کرد

پسرم دنیامه❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از بی خوابی اونقدر کلافه نیستم نگرانشم میگم شاید اوکی نیست 

نه گلم طبیعیه هیچی نیس 

خدایی از الان مثل من نباش 

خودمو پیر چیزای الکی کردم😑✋

بزرگ میشه میگی هم سیره هم تمیزه بادش هم گرفتی حله دیگه 

خدا حفظش کنه😍😍😍😍

تو چند سالگی فهمیدی تاب تاب عباسی نیس تاب تاب هم بازی هست 😂😂😂
2731
پاهام بی حس شد انقدر تکونش دادم ۵ دقیقه خوابید الان باز چشماشو باز کرد

منم یه ساعت رو پاهام تکونش میدم میگم دیگه خوابید میزارم زمین زود چشماشو باز میکنه😶

Uzulursun ama hiç bir şey olmamiş gibi devam edersin🖤🖤🖤
بچت چند وقتشه دلیل بی خوابیش نمیدونی چیه؟

یه جا خوندم برای تنظیم خواب بچه اگر دیر وقت بیدار بود محیط رو تاریک و ساکت کنید ‌که خوابش ببره. توی روز هم وقتی بیداره باهاش بازی کنید که کمتر بخوابه تا درست بشه.

2738
ببخشید علایم دخترتون چی بود فهمیدین رفلاکس داره

استفراق میکرد و وزن نمیگرفت بد باد گلو میزد یا معدش نفخ میکرد  صاف میخوابوندمش نمیخوابید تو بغل ب حالت ۴۵ درجه میگرفتمش می‌خوابید..یا وقتی دراز کش بود هی شیر میومد تو دهنش دوباره میرفت پایین....

استفراق میکرد و وزن نمیگرفت بد باد گلو میزد یا معدش نفخ میکرد  صاف میخوابوندمش نمیخوابید تو بغل ...

پسر من وزن گیریش خوبه اما بقیه علایمو داره یعنی رفلاکسه؟؟

Uzulursun ama hiç bir şey olmamiş gibi devam edersin🖤🖤🖤
استفراق میکرد و وزن نمیگرفت بد باد گلو میزد یا معدش نفخ میکرد  صاف میخوابوندمش نمیخوابید تو بغل ...

روزی چند بار استفراق میکرد؟ پسره من وقتی زیاد شیرش میدم بالا میاره مثلا دیروز کلی بالا اورد بعد دو روز بالا نمیاره باز تو یه روز یکی دو بار بالا میاره با حجم زیاد بردمش دکتر گفت خیلی میدی میخوره

پسرم دنیامه❤

نه من دخترم بعد از هربار شیر خوردن استفراق میکرد یعنی شیر میخورد بغلش ک میکردی اروغشو بگیری استفراق میکرد فقط شبا تو خواب ک شیر میخورد چون تکونش نمیدادم و خودشم اروم بود بر نمیگردوند..باید شیر ک میخورد جا ب جا نمیشد  مقلا ی ۲۰ دقیقه ب حالت ۴۵ درجه رو دستم میگرفتمش ک بر نگردونه

پسر من وزن گیریش خوبه اما بقیه علایمو داره یعنی رفلاکسه؟؟

نمیدونم والا من دخترم نهاییییت ماهی ۲۰۰ گرم وزن میگرفت یعنی ب دنیا ک اومد ۳۶۰۰ بود چهار ماهگیش ب زوووور شد ۴۶۰۰..

2706