2733
2734

برا بهداشت عمومی دیدم نوشتس ک انجام مصاحبه و معاینات بدنی . برا همه رشته ها هست؟

یک عدد ترکیده. کاربری دست دو نفره دوستان 🤦🤦🤦

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

فکر نکنم..برای استخدام  ازمایش می گیرند اما برای درس خوندن نه..من پیرا بودم و معاینه نبود..البته اگه بخواین خوابگاه برید شاید فرق بکنه..البته روز اول که برای ثبت نام رفتیم یک دکتر بود که در حد مثلا ضربان قلب و .. رو بگیره که اونم دلبخواهی بود

من خودم بهداشت بودم  فقط مدارک میبری ثبت نام و فقط قد و وزن و فشارخون میگیرن و تو سامانه میزنن ...

بهداشت چی؟ می ارزه بهداشت خانواده آزاد بخونم ؟ رتبم در همون حده. گرایش کارشناسی ناپیوسته بهداشت خانواده چیا داره؟ میشه بعدش دولتی بخونم؟

بهداشت چی؟ می ارزه بهداشت خانواده آزاد بخونم ؟ رتبم در همون حده. گرایش کارشناسی ناپیوسته بهداشت خانو ...

مگه الان کارشناسی ناپیوسته هم هست؟؟

من دولتی میرم  بهداشت عمومی خوبه 

بازشما اول پرستاری و اتاق عمل ازاد بزن شاید تو تکمیل ظرفیت قبول شدی

مگه الان کارشناسی ناپیوسته هم هست؟؟ من دولتی میرم  بهداشت عمومی خوبه  بازشما اول پرستاری ...

اصلا امیدم صفر شده، کاردانی داره بهداشت عمومی بعدش باز باید توکنکور کارشناسی شرکت کنی. اگ مثلا بهداشت آزاد بیارم بعدش تکمیل ظرفیت  مثلا اتاق عمل آزاد بیارم میشه تغییر رشته بدم؟

2738