2726
عنوان

همه ی دوستام شوهر کردن از کلاسمون فقط من

| مشاهده متن کامل بحث + 966 بازدید | 111 پست
خب حالا که این شده برات سوال. این سوالو هم از خودت بپرس. آیا همشون تو زندگی احساس خوشبختی میکنن؟ آیا ...

ممنونم

مارا به سخت جانی خود این گمان نبود...🙃هله دان دان هله یه دانه یه دانه💛یارم نامهربان مال آبادانه آبادانه🌱

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا اتفاقا خیلی زوده من اگه دخترم قبول کنه 40 سالگش شوهرش میدم اگه بیشتر قبول کنه که اصلا شوهرش نمید ...

😶پس بچه نمیخوان بیارن؟ الان خاله من ۳۵ سالشه مجرده همس میگم خاله من کی بچه بیاره درحالی ک ی خاله دیگمم۳۲ سالشه دوتا بچه گل داره 

ب نظرم بعد۲۲ سالگی ادم میتونه تشکبل خانواده بده .بازم نظرتتون برام محترمه💕

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢
منم سوم دبیرستان که بودیم تعدادی ازیادی دوستام مزدوج شدن ولی من درس و دانشگاه برام جذاب تر بود تا تش ...

ادامه اش

اگر به خاطر تنهایی و اینکه دوستات ازدواج کردن یه حس افسردگی (که همون حسادته )اومده سراغت بخوای ازدواج کنی زود پشیمون میشی 

چون بعد ازدواج دیگه نمیتونی انتخاب کنی و همه چیز مشترک میشه و درگیر سختی ها و مشکلات زندگی میشی 

ازدواج کردن فقط گردش رفتن و خوش گذروندن با یار نیس و کلی مسئولیت میفته رو دوشت

منم آرزو دارم. ای خدا میشه زودی به آرزوم برسم؟با تشکر❤️
2728
آخه خونه ی پدرم هم اصلا خوب نیس امضامم واسه همونه چی بگم والا

باشه ولی راه نجات ازدواج نیس که

ادم پدرش بهش ظلم کنه خیلی قابل هضم تراز دیگرونه

پدر مادر  یا سرپرست ادم هرچی باشن زحمت ادمو کشیدن

نه اینکه یه نفراز سرراه برسه دنیاتو سیاه کنه😢

سعی کن خوب درس بخونی❤

دوست منم تا 23اینا خواستگار نداشت بعد یهو یه پسره بدجور عاشقش شد والان خوشبختن خداروشکر

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
باشه ولی راه نجات ازدواج نیس که ادم پدرش بهش ظلم کنه خیلی قابل هضم تراز دیگرونه پدر مادر  یا ...

خیلی ممنونم عزیز

مارا به سخت جانی خود این گمان نبود...🙃هله دان دان هله یه دانه یه دانه💛یارم نامهربان مال آبادانه آبادانه🌱
بچه نیاره چیزی نمیشه 

چی بگم...نظر من این نیس عزیزم😊

موفق باشی خانم جان❤

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢
آخه خونه ی پدرم هم اصلا خوب نیس امضامم واسه همونه چی بگم والا

الان  خونه بابات خوب نیس اصلا بگو جهنمی خونه بابام

اما

ازدواج کنی این خونه جهنمی بابات بهشت میشه واست هفت آسمون میشه واست دلت پر می‌کشه واسه رفتن به خونه بابات 

پس خودت تصور کن خونه شوهر چیه 🤮🤮🤮🤮

چشم ♥️ولی اخه اونی که میخوام نمیاد که ☹

میاد ان شاءالله💕🙏

وااا ۱۹ سالته میگی چرا شوهر نکردم؟😐اگ دانشگاه میری ک باید بدونی اکثرن مجرردن نمیدونم رو چ حساب این حرفو میزنی؟والا تو دانشگاه ما همه دخترا مجرد بودن بجز دو سه نفر

من زنی هستم "آزاد" ! در فطرت من "حیا" نهاده شده ، میدانم کجا باید "شرم" کنم و کجا میشود "رها" بود .. "تو به من نیاموز"  
2706