2733
2734
عنوان

دوستان بورسی معنیش چیه؟

59 بازدید | 4 پست

مرجان لب لعل تو مر جان مرا قوت،   یاقوت بگویم لب لعل تو و یا قوت،   قربان وفاتم به وفاتم گذری کن،    تا بوت همی بشنوم از رخنه تابوت
معنی نمیخاد خب گلم فارسی نوشته  واضحه دیگه

من عزیزم دو تا عرضه اولیمو گذاشته بودم برای فروش قیمتشون کمتر از ۵۰۰ هزار تومن بود شامل اونم میشه؟

مرجان لب لعل تو مر جان مرا قوت،   یاقوت بگویم لب لعل تو و یا قوت،   قربان وفاتم به وفاتم گذری کن،    تا بوت همی بشنوم از رخنه تابوت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی مثلا اگه شما یه سهمی داری مثلا 50 تا ارزشش شده 400 تومن نمیتونی 100 تا رو بفروشی باید همه رو بفروشی

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2731
یعنی مثلا اگه شما یه سهمی داری مثلا 50 تا ارزشش شده 400 تومن نمیتونی 100 تا رو بفروشی باید همه رو بف ...

مرسی عزیزم از توضیحت